Najnowsze promocje bukmacherskie #2

Najnowsze promocje bukmacherskie #2

Trwający tydzień dość mocno obfituje w przeróżne bonusy oraz promocje od legalnych w Polsce bukmacherów i nie ma co się dziwić, ponieważ ekstraklasa gra co kilka dni, na dobre wróciła liga niemiecka, a już od czwartku rusza liga hiszpańska, a tuż po niej kolejne ligi (w tym angielska). Oferta jest coraz szersza także w tenisie ziemnym, o czym pisaliśmy w poprzednich artykułach (UTS, Adria Tour, Cykl DTB itd.). 


Lvbet

Z okazji powrotu La Liga bukmacher proponuje bonus 50% do 500 zł od depozytu dla wszystkich graczy, który można wykorzystać na wszystkiego typu zakłady oferowane przez Lvbet
Jak odebrać bonus 500 PLN (20 PLN z mnożnikiem x25):

  • Dokonaj depozytu minimum 25 PLN wybierając ”Bonus do 500 PLN” – widoczny na Twoim koncie. Bonus dostępny jest dla graczy, którzy dokonali minimum jednego depozytu;
  • Otrzymasz bonus w wysokości 2% swojego depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego ”x25”;
  • Przygotuj swój kupon kombi (minimum 3 zdarzenia, kurs łączny minimum 2.50 oraz kurs na selekcję minimum 1.25) za środki bonusowe;
  • Aktywuj na swoim kuponie mnożnik kursu całkowitego ”x25”;
  • Postaw swój zakład kombi z pomnożonym kursem całkowitym x25.

Przy wpłacie 1000 PLN otrzymujesz bonus o równowartości 500 PLN (bonus 20 PLN z mnożnikiem kursu: x25). Bonus będzie dostępny do odbioru po zalogowaniu na konto gracza do niedzieli 14.06.2020 do godziny 23:59. Oprócz tego Lvbet oferuje na start 20 pln bez depozytu oraz bonus o równowartości 1500 pln.

REJESTRACJA
Kod promocyjny: TBD


Betfan

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się znana i lubiana multiliga. Osiem meczów Ekstraklasy w jednej godzinie, które zadecydują o tym kto będzie w górnej, a kto w dolnej „ósemce” to gwarancja emocji. BETFAN z tej okazji postanowił zaoferować Matchday Boost na wszystkie niedzielne mecze Ekstraklasy – dzięki temu Gracze mogą zgarnąć najlepszą ofertę na rynku! Co więcej, trzeba również podkreślić to, że LIVE na mecze multiligi również będzie boostowany. Oczywiście warto nadmienić, że poza Happy Hours tworząc kupon z trzech zdarzeń po 1,35 mamy 0% podatku, więc to ewidentnie najlepsza oferta na ekstraklasę w najbliższy weekend. Z kodem TBD100 otrzymujecie możliwość zagrania pierwszego zakładu bez ryzyka do 100 zł.

REJESTRACJA
Kod promocyjny: TBD100


Betclic

Z kolei Betclic proponuje cotygodniowy Jackpot, w którym tym razem do wygrania jest 45 000 pln lub 10 zł na pocieszenie, jeśli podane spotkania wytypujecie lepiej od Footrolla. Tym razem spotkania z Hiszpanii, a szczegóły promocji przedstawiamy na poniższej grafice. 

Szczegóły oferty i typy Footrolla znajdziecie TUTAJ
Oczywiście bukmacher cały czas oferuje swoją sztandarową ofertę czyli pierwszy zakład bez ryzyka do 500 pln.

REJESTRACJA
Kod promocyjny: tbd500


Ewinner

Od tego tygodnia bukmacher zaoferował prawdopodobnie najlepszą ofertę powitalną na polskim rynku czyli zakład bez ryzyka do 155 zł z kodem TBD, przy czym nie trzeba dokonywać żadnych obrotów, ani innych ruchów. Jeśli przegrywasz możesz wypłacić pieniądze i nie ma tematu. Doszedł także bonus od II depozytu do 500 zł, a więcej przeczytacie w naszym poprzednim artykule – TUTAJ

REJESTRACJA
Kod promocyjny: TBD


PzBuk 

Bukmacher oferuje swój kalendarz bukmacherski, pod którym kryje się codzienna promocja, zazwyczaj jest to bonus od doładowania lub zwrot (czasem częściowy) za postawione zdarzenie. PzBuk od jakiegoś czasu stawia jednak na coraz popularniejsze rozwiązanie czyli pierwszy zakład bez ryzyka do 200 pln i choćby dlatego warto założyć tam konto. 

REJESTRACJA
Kod promocyjny: TenisBD


Więcej o ofercie naszych partnerów przeczytacie w zakładce BUKMACHERZY!

Zakaz uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia. Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie za sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia.  
W/w podmioty posiadają zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów.

Admin

Fan ATP Tour oraz zawodnik amatorski/organizator rozgrywek
Close Menu