Najnowsze promocje bukmacherskie! #1

Najnowsze promocje bukmacherskie! #1

Jak już poinformowałem TUTAJ i TUTAJ zawodowy tenis nie wróci do końca lipca i będziemy musieli nacieszyć się sporą ilością turniejów pokazowych. Jednak wracają rozgrywki piłkarskie jak niemiecka Bundesliga, a jeszcze w maju polska ekstraklasa, liga czeska, węgierska, duńska, chorwacka czy portugalska. W czerwcu grać już będzie większość lig, a w nich najważniejsze czyli angielska, hiszpańska i włoska oraz takie ligi jak norweska, bułgarska, turecka, słowacka czy austriacka. Oczywiście jest to także szansa dla legalnych bukmacherów, którzy w większości przygotowali bogatą ofertę bonusową dla nowych klientów (i stałych też). 
Poniżej postaram się w dość przystępny sposób pokazać najciekawsze promocje od kilku legalnych bukmacherów.

Betclic

Bukmacher oferuje kilka ciekawych bonusów na powracającą w sobotę Bundesligę. 
1. Zakład bez ryzyka do 40 pln na mecze 1. i 2. Bundesligi od 16. do 18. maja – w razie porażki zwrot na konto bonusowe. 
2. Wytypuj wybrane mecze Bundesligi (1, x lub 2) i jeśli trafisz wszystkie otrzymasz 25 000 pln! Szczegóły i spotkania poniżej.
Jeśli się nie uda, a obstawisz lepiej niż Footroll to otrzymasz 10 pln na dalszą grę. Jego typy można znaleźć TUTAJ.
3. Ponadto bukmacher oferuje cashback do 500 pln na start z kodem: tbd500 oraz m.in. ligę betclic, o której pisałem TUTAJ.

REJESTRACJA

Lvbet

1. Bonus do 300 pln dla stałych i nowych graczy z okazji powrotu Bundesligi. Szczegóły TUTAJ.

2. Ponadto bukmacher oferuje Bonus powitalny o wartości 1500 pln oraz 20 pln bez depozytu. Dodatkowo Bonus powitalny 600 pln na sporty wirtualne oraz Bonus do 300 pln także na sporty wirtualne (dla stałych graczy).
Do powyższych promocji obowiązuje specjalny kod rejestracyjny: TBD

REJESTRACJA

Ewinner

1. Powitalny zakład bez ryzyka do 155 pln z kodem TBD155 z ewentualnym zwrotem na konto do wypłaty. Szczegóły TUTAJ.

2. Brak podatku na 1. i 2. Bundesligę. Szczegóły TUTAJ.

REJESTRACJA

Betfan

1. Sobota i niedziela (16-17.05.) bez podatku(!) w ramach kuponów złożonych z minimum dwóch zdarzeń, o minimalnym kursie 1,25. 
2. Ponadto bukmacher oferuje pierwszy zakład bez ryzyka do 100 pln ze specjalnym kodem: TBD100 oraz Pakiet Pudziana 3000 zł (więcej TUTAJ).

Bukmacher był przez chwilę nieaktywny, lecz szybko wyjaśnił sytuację, a problemem nie była sytuacja finansowa, a nieporozumienie na szczeblu właścicielskim. Betfan wydał stosowane oświadczenie.

REJESTRACJA

PzBuk

1. Bukmacher oferuje bonus 50% do 25 zł z kodem 25PZBON. Szczegóły oferty znajdziesz TUTAJ.
2. Ponadto PzBuk oferuje pierwszy zakład bez ryzyka do 200 pln z kodem TenisBD

REJESTRACJA

Więcej o ofercie i bonusach od legalnych bukmacherów przeczytasz w zakładce BUKMACHERZY – TUTAJ!

Powyżsi bukmacherzy posiadają zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów. Hazard związany jest z ryzykiem, a udział w nielegalnych grach hazardowych jest niezgodny z polskim prawem.

Dawid Wiktorski

Twórca społeczności Tenis by Dawid, analityk tenisowy, zawodnik amator i organizator Tenis by Dawid Cup.
Close Menu