EKSTRA 500 PLN na powrót Ekstraklasy #eWinner

EKSTRA 500 PLN na powrót Ekstraklasy #eWinner

Legalny bukmacher eWinner przygotował kolejny bonus, tym razem z okazji powrotu najlepszej ligi piłkarskiej na świecie…ekstraklasy. Gracze dokonując depozytu od 21 do końca 23 sierpnia mogą otrzymać bonus o wartości 50% wpłaconych środków, aż do kwoty 500 PLN!

Kod rejestracyjny: TBD

Szczegółowy regulamin:

 1. Gracze, którzy dokonają wpłaty środków na betKonto w okresie od 21.08.2020 godz. 00:01 do 23.08.2020 godz. 23:59 otrzymają bonus w wysokości 50% wpłaconych środków, ale nie więcej niż 500 PLN.
 2. Bonus zostanie przyznany tylko od pierwszego depozytu wpłaconego w powyższym okresie promocyjnym.
 3. Minimalna kwota depozytu uprawniająca do otrzymania bonusu to 20 PLN.
 4. Maksymalna kwota bonusu to 500 PLN.
 5. Aby odblokować bonus, należy dokonać jednokrotnego obrotu kwotą depozytu poprzez zawarcie zakładu/zakładów po minimalnym kursie 2.50
 6. Do obrotu depozytem oraz bonusem nie zaliczają się zakłady na sporty wirtualne, zakłady systemowe oraz wypłacone za pomocą funkcji cashout.
 7. Obrót depozytem oraz bonusem zostaje zaliczony w momencie rozliczenia wszystkich zdarzeń na kuponach.
 8. Bonus będzie zablokowany do momentu spełnienia warunków obrotu depozytem.
 9. Środkami bonusowymi należy obrócić czterokrotnie, po minimalnym kursie 2.50
 10. Czas na obrót bonusem wynosi 7 dni od momentu jego aktywacji.
 11. Po dokonaniu wymaganego obrotu bonusem, środki zostaną przypisane do salda głównego na betKoncie.
 12. Promocją nadrzędną jest ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 150 PLN oraz Bonus 50% do 500 PLN . Gracze, którzy jeszcze nie skorzystali kolejno z tej tych promocji, w pierwszej kolejności otrzymają bonus z jej ich tytułu. W pozostałym zakresie obowiązuje ogólny regulamin promocji.
 13. Niniejsze warunki opublikowane w Aplikacji Ewinner, stanowią oficjalny komunikat w rozumieniu Regulaminu zakładów wzajemnych – bukmacherskich urządzanych przez sieć Internet Ewinner sp. z o.o.

Dla nowych graczy czeka obecnie najlepsza promocja na polskim rynku bukmacherskim, a mianowicie pierwszy zakład bez ryzyka do 155 pln z kodem TBD oraz bonus 50% do 500 pln od drugiego depozytu, a o szczegółach przeczytacie TUTAJ!

!REJESTRACJA!

Kod promocyjny: TBD

Zakaz uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia. Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie za sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia.  
Ewinner Sp. z o.o posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. 

Admin

Fan ATP Tour oraz zawodnik amatorski/organizator rozgrywek
Close Menu