Zakład za 155 zł bez żadnego ryzyka od eWinner!

Zakład za 155 zł bez żadnego ryzyka od eWinner!

I zakład bez ryzyka!

Od dzisiaj (wtorek 9. czerwca) startuje na ten moment najlepsza oferta powitalna na polskim rynku bukmacherskim, a mianowicie zakład bez ryzyka na start do 155 zł od eWinner, który w razie porażki trafia na konto depozytowe, co oznacza, że wpłacone pieniądze w razie niepowodzenia można od razu wypłacić na swoje konto! Nie ma tutaj dodatkowych warunków, ani obrotów, mimo przegranej! Jedyne co trzeba zaznaczyć, to fakt, że bukmacher pobiera standardowy podatek, więc by otrzymać maksymalny zwrot należy zagrać za sumę 176,14 zł. Na stan obecny żaden bukmacher nie oferuje takiego typu promocji z możliwością natychmiastowej wypłaty. 

Bonus od II depozytu

Jednak to nie wszystko, bo eWinner oferuje także bonus od II depozytu, a jest to 50% do 500 zł! Ten bonus posiada już swoje warunki, które przedstawiamy poniżej:

  • każdy gracz, który wpłaci II depozyt na konto otrzymuje bonus,
  • bonus to 50% wpłaty do 500 zł;
  • maksymalna kwota bonusu to 500 zł przy wpłacie 1000 zł;
  • bonus pojawia się na koncie bonusowym po dokonaniu wpłaty;
  • gracz może grać za bonus, gdy zagra za równowartość wpłaty (może być w kilku zakładach) z kursem minimalnym 1.50 kuponu;
  • aby wypłacić otrzymany bonus, gracz musi zagrać jego równowartością 6 razy, z kursem minimalnym 2.50;
  • jeśli gracz wypłaci wpłacony depozyt w trakcie obracania bonusem, to bonus zostanie anulowany;
  • minimalna kwota bonusu to 10 zł przy wpłacie 20 zł.

!REJESTRACJA!

Kod promocyjny: TBD

Zakaz uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia. Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie za sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia.  
Ewinner Sp. z o.o posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. 

Admin

Fan ATP Tour oraz zawodnik amatorski/organizator rozgrywek
Close Menu