Bonus do 300 pln na mecze Premier League w LV BET!

Bonus do 300 pln na mecze Premier League w LV BET!

Futbol w Anglii wraca do gry!
W piątkowy wieczór będziemy emocjonować się starciem Tottenhamu z Manchesterem United, w sobotę i niedzielę kolejne spotkania w Premier League! Ciekawie zapowiadają się derby Liverpoolu, które w niedzielny wieczór odbędą się na Goodison Park. Czy The Reds zrobią kolejny krok ku upragnionemu mistrzostwu Anglii? Z tej okazji legalny bukmacher LVBET przygotował bonus od depozytu do 300 pln dla wszystkich graczy!

JAK ODEBRAĆ BONUS 300 PLN:

  • Dokonaj depozytu minimum 25 PLN wybierając ”Bonus do 300 PLN” – widoczny na Twoim koncie. Bonus dostępny jest dla graczy, którzy dokonali minimum jednego depozytu.
  • Otrzymasz bonus w wysokości 2% swojego depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego ”x25”.
  • Przygotuj swój kupon kombi (minimum 3 zdarzenia, kurs łączny minimum 2.50 oraz kurs na selekcję minimum 1.25) za środki bonusowe.
  • Aktywuj na swoim kuponie mnożnik kursu całkowitego ”x25”.
  • Postaw swój zakład kombi z pomnożonym kursem całkowitym x25.

Przy wpłacie 600 PLN otrzymujesz bonus o równowartości 300 PLN (bonus 12 PLN z mnożnikiem kursu: x25). Bonus będzie dostępny po zalogowaniu na konto gracza do niedzieli 21.06.2020 do godziny 23:59.
Szczegółowy regulamin -> TUTAJ

Inne promocje od LVBET:

!REJESTRACJA!
Kod: TBD

Firma LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

Dawid Wiktorski

Twórca społeczności Tenis by Dawid, analityk tenisowy, zawodnik amator i organizator Tenis by Dawid Cup.
Close Menu