Misja Tenis – promocja Betclica na drugi tydzień US Open

Misja Tenis – promocja Betclica na drugi tydzień US Open

Legalny bukmacher Betclic przygotował promocję na drugi tydzień US Open. Turniej wkracza w decydującą fazę i z tej okazji Betclic zadbał o swoich graczy. Promocja o nazwie „Misja Tenis” pozwala zgarnąć 60 zł do wykorzystania.

Zasady są proste. Wystarczy postawić przedmeczowy kupon AKO z minimalnym kursem łącznym 3.00 za minimalną stawkę 20 zł. Jeżeli uda Ci się trafić trzy kupony, spełniające warunki promocji, to otrzymasz 60 zł bonusu od Betclic!

Przykład: Stawiasz kupon za 20 zł z minimum dwoma zdarzeniami. Łączny kurs kuponu musi być wyższy niż 3.00. Jeśli trzy kupony, które spełniają warunki promocji, będą wygrane to na twoje konto trafia 60 zł do wykorzystania.
Pamiętaj: Aby wziąć udział w promocji należy kliknąć przycisk DOŁĄCZ.
Pełny regulamin: TUTAJ

Ponadto, mecze US Open możesz oglądać i obstawiać na żywo w Betclic!


! Zarejestruj się w Betclic !
Użyj kodu promocyjnego: TBD530 i skorzystaj z cashbacku do 530 PLN

Zakaz uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia. Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie za sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia.  
BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem, a udział w nielegalnych grach hazardowych jest niezgodny z polskim prawem.

Close Menu