NBA i NHL bez podatku 24 h na dobę przez 7 dni w tygodni #eWinner

NBA i NHL bez podatku 24 h na dobę przez 7 dni w tygodni #eWinner

Legalny bukmacher eWinner przygotował kolejną promocję (wcześniej na piłkę nożną, esport i żużel), tym razem dla fanów sportów amerykańskich, które zaraz ruszają pełną parą. Mamy tutaj na myśli NBA oraz NHL czyli najbardziej popularne sporty zza oceanu. Bukmacher oferuje grę bez podatku 24 h na dobę i 7 dni w tygodniu! Jedynym warunkiem jest minimalny kurs, który musi wynosić @2,2 lub wyżej. Mogą być to zakłady pojedyncze jak i akumulowane, zakłady przedmeczowe jak i live – pełna dowolność!

Nastąpiła jednak jedna zmiana: współczynnik przy zagraniu kuponu dalej będzie wynosił 0,88 ale po wygraniu kuponu podatek trafi na Wasze konto od razu po rozliczeniu kuponu!
Dokładny regulamin: TUTAJ
Start promocji: TRWA


Dla nowych graczy czeka obecnie najlepsza promocja na polskim rynku bukmacherskim, a mianowicie pierwszy zakład bez ryzyka do 155 zł z kodem TBD oraz bonus 50% do 500 pln od drugiego depozytu, a o szczegółach przeczytacie TUTAJ!

!REJESTRACJA!

Kod promocyjny: TBD

Zakaz uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia. Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie za sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia.  
Ewinner Sp. z o.o posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. 

Admin

Fan ATP Tour oraz zawodnik amatorski/organizator rozgrywek
Close Menu