Cashback do 200 zł od PZBuk!

Cashback do 200 zł od PZBuk!

CASHBACK DO 200 ZŁ OD PZBUK!

Wychodząc naprzeciw nowym realiom na rynku zdecydowaliśmy się na zmianę naszej obecnej oferty powitalnej i wprowadzenie unikalnego pod względem mechaniki na polskim rynku rozwiązania: “CASHBACK 200 ZŁ”.W przeciwieństwie do innych tego typu akcji w ramach naszej promocji gracz otrzymuje zwrot do 200 zł w postaci darmowego zakładu za pierwszy przegrany kupon niezależnie od tego kiedy zostanie rozliczony.Zwrot następuje zawsze, nawet w sytuacji gdzie gracz wygra parę kolejnych kuponów, a następnie trafia na pierwszy rozliczony jako przegrany. W promocji biorą udział zakłady wielokrotne z kursem min. 1.4 na każde zdarzenie. 

W skrócie:

Regulamin oferty powitalnej „Cashback 200 zł”
1. Organizatorem promocji „Cashback 200 zł” jest Cherry Online Polska sp. z o.o. zwana dalej pzbuk.pl. Oferta jest dostępna wyłącznie dla nowo zarejestrowanych Graczy pzbuk.pl i obowiązuje od dnia 17.04.2020 od godziny 10:00 do 30.05.2020 do godziny 23:59.
2. W ramach promocji Gracz otrzymuje zwrot w postaci darmowego zakładu za pierwszy przegrany kupon. Gracz bierze udział w promocji po spełnieniu warunku określonego w ust. 3.
3. Aby skorzystać z oferty powitalnej Gracz musi prawidłowo zweryfikować swój numer telefonu oraz postawić zakład wielokrotny z kursem minimum 1.4 na każde wydarzenie.  Kwota zakładu kwalifikującego do skorzystania z oferty wynosi 200 zł.
4. W promocji biorą udział zakłady wielokrotne z łącznym kursem minimum 1.4 na każde wydarzenie, postawione i rozliczone w okresie obowiązywania promocji. Gracz może postawić dowolną ilość kuponów, zwrot następuje dopiero w przypadku pierwszego przegranego kuponu. W przypadku postawienia paru kuponów jednocześnie zwrot następuje po rozliczeniu pierwszego przegranego kuponu.
5. Otrzymany darmowy zakład, Gracz może wykorzystać na dowolny zakład wielokrotny z kursem minimum 1.4  na każde wydarzenie. Wygrane z darmowego zakładu obejmują wyłącznie kwotę ponad stawkę postawionego zakładu i nie są objęte wymogiem obrotu przed wypłatą.
6. Od momentu aktywowania oferty promocyjnej – przyznania darmowego zakładu – użytkownik ma 30 dni na wykorzystanie darmowego zakładu.
7. Pzbuk.pl ma prawo odwołać lub wycofać niniejszą ofertę bądź zmienić jej zasady w dowolnej chwili, bez wcześniejszego zawiadomienia. W takim przypadku darmowy zakład dopisany do konta Gracza zostaje unieważniony.
8. Po zakończonym spotkaniu Gracz zostanie poinformowany o możliwości otrzymania zwrotu w postaci wyskakującego okienka. Gracz ma możliwość zaakceptowania lub odrzucenia oferty. Po odrzuceniu oferty nie ma możliwości ponownego dopisania zwrotu.
9. Pzbuk.pl zastrzega sobie prawo do odmowy przyznania darmowego zakładu w następujących okolicznościach:
a) w przypadku łamania zasady “jeden użytkownik – jedno konto” tj. w następujących sytuacjach:
– Gracz posiada więcej niż jedno konto o tym samym adresie IP;
– rejestracji kont o wspólnych danych lub innym elemencie identyfikacyjnym, np. adres e-mail, numer telefonu, numer karty kredytowej / debetowej lub innej metody płatności;
– Gracz posiada więcej niż jedno konto;
b) w przypadku naruszenia któregokolwiek z warunków promocji i niniejszego Regulaminu;
c) kiedy zaistnieją dowody zmowy między klientami w obstawianiu zakładów;
d) w przypadku kiedy w przeszłości klient nadużywał, lub obecnie nadużywa systemu bonusowego.
10. Pzbuk.pl może unieważnić przyznany zakład i anulować wynikłe z niego wygrane w przypadku złamania niniejszego Regulaminu.
11. Spory powstałe na gruncie niniejszego Regulaminu rozstrzygane będą w oparciu o procedurę reklamacyjną określoną w Regulaminie Zakładów Wzajemnych oferowanych przez Cherry Online Polska sp. z o.o. przez sieć Internet.
12. W przypadku naruszenia przez Gracza postanowień Regulaminu, niezależnie od uprawnień Spółki wynikających z niniejszego Regulaminu i przepisów prawa Spółka jest uprawniona do unieważnienia zakładu zawartego z naruszeniem takich postanowień, do zamknięcia Konta danego Gracza lub, wedle wyboru Spółki, do zawieszenia możliwości korzystania z Konta do czasu naprawienia przez Gracza powstałego naruszenia lub wyjaśnienia sprawy.

Więcej o ofercie PZBuk i pozostałych legalnych bukmacherach przeczytasz –TUTAJ

!REJESTRACJA!

PZBuk to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem. Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia. 

 

Admin

Fan ATP Tour oraz zawodnik amatorski/organizator rozgrywek
Close Menu