Zakład do 100 PLN bez żadnego ryzyka od Betfan!

Zakład do 100 PLN bez żadnego ryzyka od Betfan!

Wśród naszych oficjalnych partnerów nie tylko eWinner oferuje zakład bez żadnego ryzyka. Żadnego, ponieważ bukmacherzy zdążyli nas przyzwyczaić do obracania pieniędzmi w przypadku przegranej, bądź wygranej. W przypadku eWinner (155 bez ryzyka z kodem TBD) oraz Betfan tak nie jest. Wygrywasz czy przegrywasz to kasa należy do Ciebie i możesz z robić z nią co chcesz. W tym artykule chciałbym pochylić się nad ofertą Betfan, który z kodem TBD100 oferuje pierwszy zakład bez ryzyka do 100 PLN (oczywiście z odjęciem podatku). Jak wyglądają zasady tego zakładu oraz co oprócz tego oferuje bukmacher przeczytacie poniżej. 

I zakład bez ryzyka!

Wpisując kod TBD100 otrzymujesz możliwość gry zakładu bez ryzyka do 100 PLN! Jeśli okaże się wygrany możesz go bez problemu wypłacić, a jeśli przegrany to otrzymasz zwrot stawki (minus podatek). Nie ma żadnych obrotów! Do promocji nie wliczają się sporty wirtualne. Skorzystanie z tego zakładu jest dobrowolne. 

Pakiet Pudziana

Tutaj zabawa jest ciekawsza, ponieważ od pierwszych trzech depozytów otrzymujesz 10% od depozytu czyli maksymalnie 100 PLN przy depozycie 1000 PLN i tak w sumie 3-krotnie (3 depozyty). Gra odbywa się na saldzie głównym, a po odblokowaniu środków kwota bonusu zostanie przeniesiona na konto główne i przy okazji powiększona o 10%! Maksymalnie można przenieść do 10 000 PLN!
Wycinek z regulaminu:
W celu przeniesienia środków z salda bonusowego na saldo główne gracz musi dokonać wymaganego obrotu na saldzie bonusowym tj. 5-krotności otrzymanej kwoty „bonusu do gry”, przy czym każdy z zakładów musi posiadać minimum 2 zdarzenia oraz minimalny kurs każdego zdarzenia na poziomie 1,45 lub wyższym.

Gra bez podatku

W Betfan codziennie możesz grać bez podatku i to dowolną ilość razy, bez żadnych ograniczeń. Należy jedynie złożyć kupon z trzech zdarzeń o minimalnym kursie zdarzenia 1,35 a wtedy gracz otrzymuje powiększoną wygraną o 14%!

Bukmacher na swojej stronie oferuje jeszcze więcej promocji, m.in. Simply The Bet czy też promocja dotycząca zbliżającego się US Open, o której będziemy pisać w najbliższych dniach. 

Grafika przedstawiająca najważniejsze promocje oraz dokładny regulamin:

Inne zalety bukmachera:

  • szeroka oferta zakładów specjalnych
  • szeroka oferta zakładów esportowych
  • cashout – zamykanie zakładów
  • aplikacja mobilna
  • Happy Hours czyli gra bez podatku przy 2 zdarzeniach i kursach min. 1,25

!REJESTRACJA!

Kod promocyjny: TBD100

Zakaz uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia. Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie za sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia.  
BETFAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (01-523), przy ul. Śmiałej 26, Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Nr KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041, kapitał zakładowy: 2.000.000 zł (w całości wpłacony). Biuro: al. Jerozolimskie 96 w Warszawie (00-807).

Admin

Fan ATP Tour oraz zawodnik amatorski/organizator rozgrywek
Close Menu