Aktualizacja oferty powitalnej – zakład bez ryzyka! [EWINNER]

Legalny bukmacher eWinner zaktualizował ofertę powitalną i jest to obecnie zakład bez żadnego ryzyka do 110 PLN z kodem TBD. Bonus od II depozytu pozostał bez zmian i wynosi dalej 50% do 500 PLN.

Obecnie jest to czołowa oferta powitalna na polskim rynku bukmacherskim, gdyż pierwszy zakład nie obejmuje żadnego ryzyka w przypadku przegranej jak i wygranej. W każdym momencie użytkownik może wypłacić pieniądze. Bukmacher oczywiście pobiera podatek, więc ten niuans należy mieć w pamięci. Dlatego też, aby otrzymać maksymalny zwrot stawki należy premierowy zakład zagrać za 125 PLN.

Zasady bonusu od II depozytu czyli 50% do 500 PLN

Składając drugi depozyt można otrzymać aż 50% jego wartości do 500 PLN czyli jeśli wpłacasz 1000 PLN to otrzymasz 500 PLN bonusu, dla którego już wymagany jest sześciokrotny obrót po kursie minimalnym 2,5.


!REJESTRACJA!
Kod: TBD

Ewinner Sp. z o.o posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. 

Twórca społeczności Tenis by Dawid, analityk tenisowy, zawodnik amator i organizator Tenis by Dawid Cup. Z wykształcenia geolog.