Bonus powitalny 100% do 1500 PLN! [ETOTO]

Legalny bukmacher ETOTO od dawna nie oferował niczego nadzwyczajnego dla nowych graczy, lecz to się teraz zmieniło. Każdy nowy gracz otrzyma bonus w wysokości 100% od pierwszego depozytu do 1500 PLN! Zasady są bardzo proste, a szczegóły przedstawiamy poniżej.

Kluczowe punkty regulaminu

 • W ramach prowadzonej akcji promocyjnej „100% do 1500” za dokonanie pierwszej wpłaty o wartości co najmniej 1 zł na koncie ETOTO (po udanej rejestracji konta ETOTO), Klient otrzyma bonus w wysokości 100% wpłaty do depozytu do maksymalnej kwoty 1500 zł przy pierwszej wpłacie (wpłacając 1500 zł lub więcej gracz otrzyma maksymalnie 1500 zł bonusu).
 • Gracz musi wykonać obrót w ciągu 30 dni, kwotą równą sześciokrotności otrzymanego bonusu. Po zakończeniu i rozliczeniu wszystkich kuponów zaliczanych do obrotu, Klient będzie mógł bonus wypłacić. Gdy gracz nie zdąży obrócić odpowiednią kwotą w podanym terminie, bonus w ramach przedstawionej akcji promocyjnej przepadnie.
 • Aby zakład został zaliczony do obrotu, musi spełniać każdy z następujących warunków:
  a. typy zdarzeń: przedmeczowe lub LIVE;
  b. zakład pojedynczy o kursie min. 2,20 lub zakład wielokrotny o łącznym kursie kuponu równym lub wyższym od 2,20. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia na zakładzie wielokrotnym to 1,30;
  c. zakład musi być rozliczony (wygrana/przegrana wszystkich wydarzeń na kuponie). Zakłady anulowane nie są wliczane do obrotu. Zakłady postawione na wydarzenia zawarte w „ETOTO PLUS” oraz na sporty wirtualne, również nie liczą się do obrotu.
 • Bonus z tytułu akcji promocyjnej „100% do 1500” przypada wyłącznie na jednego klienta, jeden adres gospodarstwa domowego, jeden adres email, jeden adres IP, jedno urządzenie (komputer/telefon), jedną kartę płatniczą oraz jeden rachunek bankowy, z którego została dokonana wpłata na konto klienta.
 • Spółka zastrzega sobie prawo do nieprzyznania oferty powitalnej w ramach akcji promocyjnej „100% do 1500” klientom dokonującym pierwszego depozytu poprzez dostawcę usług płatniczych Skrill oraz Neteller.
 • Klient nie może skorzystać z oferty „100% do 1500” w połączeniu z inną akcją promocyjną ETOTO. W wypadku jednoczesnego spełnienia warunków do odbioru nagrody w ramach oferty „100% do 1500” i jakiejkolwiek innej promocji, klient otrzyma nagrodę tylko z oferty „100% do 1500” chyba, że w regulaminie danej promocji zaznaczono inaczej.

Pełny regulamin dostępny TUTAJ

Ponadto warto sprawdzić promocję o nazwie ETOTOMANIA, w której co miesiąc można otrzymać aż 1000 PLN we freebetach. Wystarczy grać kupony i zbierać za nie punkty. Według mnie jedna z najlepszych stałych promocji na polskim rynku bukmacherskim. Zasady są proste i z korzyścią dla gracza.


!REJESTRACJA!

Etoto działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet udzielonego przez Ministra Finansów w drodze decyzji z dnia 28 listopada 2014 roku o numerze AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17 (przedłużonego decyzją z dnia 29 września 2020 roku o numerze PS4.6831.2.2020). Pamiętaj, że udział w nielegalnych grach hazardowych jest przestępstwem.

Twórca społeczności Tenis by Dawid, analityk tenisowy, zawodnik amator i organizator Tenis by Dawid Cup. Z wykształcenia geolog.