Futbol Totalny czyli nawet 110 zł co weekend od eWinner

Już od soboty czekają na nas zmagania w prawie każdej, najważniejsze lidze piłkarskiej na świecie. Z tej okazji legalny bukmacher eWinner przygotował promocję na piłkarskie weekendy.
Futbol Totalny – w skrócie do zgarnięcia zarówno w sobotę i niedzielę freebet w wysokości 50 % stawki do 50 pln czyli razem 100 pln.
Co należy zagrać? Kupon musi mieć minimum dwa zdarzenia z oferty PIŁKA NOŻNA, a łączny kurs kuponu to 2.50.

Dodatkowo eWinner rozbudował promocję o konkretne ligi:

 • 20-21 czerwca  – Piłkarski Weekend (Premier League)
 • 27-28 czerwca  – Piłkarski Weekend (Serie A)

Jeżeli gracz zagra danego dnia czerwca kupon tylko z wydarzeniami z konkretnej ligi, dostanie dodatkowe 5 pln freebetu każdego dnia, czyli 55 pln, co maksymalnie daje 110 pln na jeden weekend. Wykorzystanie: tego samego dnia na zakładach live z kursem minimalnym 1.50

Oprócz tego dla nowych graczy czeka obecnie najlepsza promocja na polskim rynku bukmacherskim, a mianowicie pierwszy zakład bez ryzyka do 155 zł z kodem TBD oraz bonus 50% do 500 pln od drugiego depozytu, a o szczegółach przeczytacie TUTAJ!

Szczegółowy regulamin promocji:

 1. Promocja „Futbol Totalny” (dalej: Freebet) obowiązuje od godziny 00:01 w dniu 20.06.2020  do godziny 23:59 w dniu 21.06.2020.
 2. Aby otrzymać Freebet, należy postawić zakład AKO składający się z minimum 2 wydarzeń, WYŁĄCZNIE z oferty PIŁKA NOŻNA z minimalnym kursem 2.50
 3. Minimalna stawka zakładu to 20 PLN.
 4. Klienci, którzy spełnią powyższe warunki, otrzymają Freebet w wysokości 50 % postawionego zakładu, maksymalnie do 50 PLN.
 5. Dodatkowo klienci, którzy spełnią warunki promocji zawierając zakłady wyłącznie z oferty PREMIER LEAGUE, otrzymają dodatkowy freebet w wysokości 5 PLN.
 6. Przyznany/e Freebet/y należy wykorzystać za pośrednictwem Aplikacji Mobilnej eWinner na dowolny zakład LIVE z kursem minimalnym 1.50 oraz maksymalnym 10.0,  w dniu ich przyznania.
 7. Do promocji wliczają się jedynie kupony postawione z salda głównego (środków własnych).
 8. Do oferty  wlicza się WYŁĄCZNIE pierwszy zakład postawiony każdego dnia promocji.
 9. Do promocji nie kwalifikują się zakłady z oferty specjalnej np. Custom Bet, Combo Dnia, zakłady systemowe oraz kupony wypłacone za pomocą funkcji cashout.
 10. Wygrana z Freebetu nie podlega obrotowi, a na saldo główne zostanie przypisana kwota wygranej pomniejszona o kwotę otrzymanego freebetu.
 11. Promocjami nadrzędnymi są „Zwrot za pierwszy zakład do 150zł”  oraz „Bonus od Drugiego Depozytu”. Gracze, którzy nie skorzystali kolejno z tych promocji, w pierwszej kolejności otrzymają bonus z ich tytułu.
 12. FreeBet zostanie dodany do konta graczy automatycznie po spełnieniu warunków promocji.
 13. W pozostałym zakresie, obowiązuje ogólny regulamin promocji.
 14. Opublikowanie niniejszego Regulaminu w Aplikacji Ewinner , to oficjalny komunikat w rozumieniu Regulaminu zakładów wzajemnych – bukmacherskich urządzanych przez sieć Internet

!REJESTRACJA!

Kod promocyjny: TBD

Zakaz uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia. Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie za sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia.  
Ewinner Sp. z o.o posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. 

Twórca społeczności Tenis by Dawid, analityk tenisowy, zawodnik amator i organizator Tenis by Dawid Cup. Z wykształcenia geolog.