Freebet 25 PLN – tenisowy return na US Open #eWinner

Legalny bukmacher eWinner przygotował kolejny bonus, tym razem z okazji powrotu tenisa ziemnego w najlepszym wydaniu. Gracze obracając w każdym tygodniu US Open po 500 PLN (zakłady na tenis ziemny) otrzymają w poniedziałek freebet w wysokości 25 PLN. Promocja może nie jest hitem, ale warto ją odnotować i skorzystać.

Pełny regulamin: TUTAJ


Dla nowych graczy czeka obecnie najlepsza promocja na polskim rynku bukmacherskim, a mianowicie pierwszy zakład bez żadnego ryzyka do 155 PLN z kodem TBD oraz bonus 50% do 500 PLN od drugiego depozytu, a o szczegółach przeczytacie TUTAJ!

!REJESTRACJA!

Kod rejestracyjny: TBD

Zakaz uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia. Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie za sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia.  
Ewinner Sp. z o.o posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. 

Twórca społeczności Tenis by Dawid, analityk tenisowy, zawodnik amator i organizator Tenis by Dawid Cup. Z wykształcenia geolog.