Misja Tenis od 29.03. do 04.04.! [Betclic]

Legalny bukmacher Betclic przygotował promocję na drugi tydzień Miami Open. Turniej wkracza w decydującą fazę i z tej okazji Betclic zadbał o swoich graczy. Promocja o nazwie „Misja Tenis” pozwala zgarnąć 40 PLN do wykorzystania.

Zasady są proste. Wystarczy postawić przedmeczowy lub live kupon AKO z minimalnym kursem jednego zakładu 1,8 za minimalną stawkę 20 PLN. Jeżeli uda Ci się trafić trzy kupony, spełniające warunki promocji, to otrzymasz 40 PLN bonusu od Betclic!

Promocja obowiązuje od 29.03. do 04.04., a bonusy zostaną wypłacone 6 kwietnia do godziny 17:00.
Każdy klient może otrzymać maksymalnie jeden bonus.
Pamiętaj: Aby wziąć udział w promocji należy kliknąć przycisk DOŁĄCZ.
Pełny regulamin: TUTAJ

Ponadto, mecze Miami Open możesz oglądać i obstawiać na żywo w Betclic!


! Zarejestruj się w Betclic !

Użyj kodu: TBD550 i skorzystaj z zakładu bez ryzyka do 550 PLN

Zakaz uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia. Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie za sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia.  
BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem, a udział w nielegalnych grach hazardowych jest niezgodny z polskim prawem.

Twórca społeczności Tenis by Dawid, analityk tenisowy, zawodnik amator i organizator Tenis by Dawid Cup. Z wykształcenia geolog.