Najnowsze promocje bukmacherskie #3

Kolejna odsłona cyklu „Najnowsze promocje bukmacherskie”. Ostatnio zebrało się ich całkiem sporo i najważniejsze z nich przedstawimy poniżej – z naciskiem na tenis i promocje podatkowe. Oczywiście wszystkie są aktywne, z dodanymi odnośnikami do większej ilości szczegółów. Zapraszamy!


Betclic

Bukmacher Betclic ostatnio coraz mocniej celuje w tenis ziemny, co niezmiernie nas cieszy i wystartował z kolejną edycją Misji: Tenis. Zasady są bardzo proste, które w prostu sposób ilustruje poniższa grafika. Oferta trwa do końca czwartku i należy obstawić kupony po minimalnym kursie 3,0 i jeśli chociaż dwa z nich okaże się trafna do gracz otrzyma 40 PLN bonusu.
Szczegóły promocji: TUTAJ

Oczywiście bukmacher cały czas oferuje swoją sztandarową ofertę czyli pierwszy zakład bez ryzyka z kodem TBD530 do 500 PLN 530 PLN!

REJESTRACJA
Kod promocyjny: TBD530


Ewinner

Bukmacher eWinner od powrotu zawodowego tenisa także zaoferował coś dla fanów tenisa ziemnego, a mianowicie promocję „Tenisowy Return”. Warunki są bardzo proste, ponieważ wystarczy obstawiać tenis ziemny i jeśli kwota obrotu z całego tygodnia wyniesie minimum 500 PLN to gracz w poniedziałek otrzyma freebet o wartości 25 PLN!

Szczegóły promocji: TUTAJ

Oczywiście warto nadmienić o prawdopodobnie najlepszej ofercie powitalnej na polskim rynku czyli zakład bez żadnego ryzyka do 155 zł z kodem TBD, przy czym nie trzeba dokonywać żadnych obrotów, ani innych ruchów. Czy wygrywasz, czy przegrywasz możesz bezzwłocznie wypłacić pieniądze i nie ma tematu. Doszedł także bonus od II depozytu do 500 zł, a więcej przeczytacie w naszym poprzednim artykule – TUTAJ

REJESTRACJA
Kod promocyjny: TBD


Lvbet

Bukmacher LVBET oferuje świeżą promocję skierowaną dla nowych graczy, a mianowicie każdy kto zarejestruje się od 21.09.2020 r. ma możliwość gry bez podatku przez kolejnych 14 dni! Jedynym warunkiem jest złożenie kuponu z minimum 3 zdarzeń i z łącznym kursem minimum 2,4.
Szczegóły promocji: TUTAJ

Ponadto bukmacher wystartował z całkiem nową ofertą powitalną, o której pisaliśmy w poprzednim artykule (pakiet powitalny o wartości 3333 PLN) – więcej TUTAJ!

REJESTRACJA
Kod promocyjny: TBD


Noblebet

Jeden z najnowszych bukmacherów czyli Noblebet oferuje całą gamę promocji na start i nie tylko, o których pisałem przy okazji ostatniego artykułu, a w skrócie są to m.in.:

  • pakiet powitalny o wartości 1650 PLN
  • 20 PLN bonusu za grę w aplikacji mobilnej
  • gra bez podatku przez 30 dni od rejestracji (min. 3 selekcje i kurs łączny 2,2)
  • zakłady dotowane (im więcej zdarzeń na kuponie tym większy bonus)

Pełny artykuł i szczegóły: TUTAJ

REJESTRACJA


Betfan

Aktualnie bukmacher nie ma w ofercie aktywnej promocji tenisowej, ale można być pewnym, że pojawi się na dniach z okazji Roland Garros (tak jak to było podczas US Open). Jednym z głównych atutów Betfan jest fakt, iż można tam grać praktycznie non stop bez podatku, gdyż wystarczy
stworzyć kupon z minimum 3 zdarzeń po kursie minimalnym 1,35 dla każdego zdarzenia.
Ponadto z
 kodem TBD100 otrzymujesz możliwość zagrania pierwszego zakładu bez żadnego ryzyka do 100 zł (w razie przegranej otrzymujesz zwrot na konto główne i możesz wypłacić. Są to dwie sztandarowe oferty bukmachera, lecz co tydzień pojawiają się kolejne, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. 

REJESTRACJA
Kod promocyjny: TBD100


PzBuk 

Bukmacher oferuje swój kalendarz bukmacherski, pod którym kryje się codzienna promocja, zazwyczaj jest to bonus od doładowania lub zwrot (czasem częściowy) za postawione zdarzenie. PzBuk od jakiegoś czasu stawia jednak na coraz popularniejsze rozwiązanie czyli pierwszy zakład bez ryzyka do 200 PLN i choćby dlatego warto założyć tam konto. 

REJESTRACJA
Kod promocyjny: TenisBD


Więcej o ofercie naszych partnerów przeczytacie w zakładce BUKMACHERZY!

Zakaz uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia. Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie za sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia.  
W/w podmioty posiadają zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów.

Twórca społeczności Tenis by Dawid, analityk tenisowy, zawodnik amator i organizator Tenis by Dawid Cup. Z wykształcenia geolog.