Pierwsze urodziny #eWinner i aż 365 PLN do odebrania oraz inne promocje!

Legalny bukmacher eWinner z okazji pierwszych urodzin przygotował bardzo ciekawą promocję, w której do odbioru jest aż 365 PLN!  Bonus urodzinowy przeznaczony jest dla graczy, którzy wykorzystali już zwrot za pierwszy zakład i bonus od II depozytu. Promocja obowiązuje w dniach: 25.09 0:00 – 27.09 23:59, więc już trwa!

Pełny regulamin: TUTAJ

Ponadto eWinner oferuje kolejną odsłonę zabawy o nazwie „Wielki Kurs”, która w skrócie polega na tym, że na wybrany mecz bukmacher podwyższa kurs na faworyta do @10,0! Ograniczeniem jest stawka (10 PLN) oraz ilość graczy, którzy mogą skorzystać z promocji (50 osób). Na fanpage eWinner do sobotniego poranka będzie trwać głosowanie jaki mecz zostanie objęty promocją, a od 17.00 rozpocznie się wyścig kto pierwszy ten lepszy (zakładka custombet).

Warto także przypomnieć o promocji „Futbol totalny” czyli za grę piłki nożnej można otrzymać w każdą sobotę i niedzielę 2x 30 PLN (w tym dodatkowe 5 PLN za grę polskiej ekstraklasy).

Szczegóły promocji: TUTAJ


Dla nowych graczy czeka obecnie najlepsza promocja na polskim rynku bukmacherskim, a mianowicie pierwszy zakład bez żadnego ryzyka do 155 PLN z kodem TBD oraz bonus 50% do 500 PLN od drugiego depozytu, a o szczegółach przeczytacie TUTAJ!

!REJESTRACJA!

Kod rejestracyjny: TBD

Zakaz uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia. Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie za sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia.  
Ewinner Sp. z o.o posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. 

Twórca społeczności Tenis by Dawid, analityk tenisowy, zawodnik amator i organizator Tenis by Dawid Cup. Z wykształcenia geolog.