Podsumowanie promocji z okazji Australian Open 2021!

Już w nocy z niedzieli na poniedziałek rozpoczyna się długo wyczekiwane Australian Open! Wszyscy już pewnie stęskniliście się za tenisem w wydaniu amatorskim czy zawodowym, a przecież ponadto na trybuny wracają kibice, więc emocji będzie jeszcze więcej. Miejmy nadzieję, że wszystko przebiegnie zgodnie z planem!
Chcielibyśmy z tej okazji przybliżyć najważniejsze promocje jakie oferują legalni w Polsce bukmacherzy z okazji rozpoczynającego się Australian Open.

eWinner

Bukmacher oferuje swoim klientom zwrot aż 50% przegranych stawek! Co więcej nie ma żadnego limitu cashbacku. Promocja trwa od 6 do 21 lutego.

Co jednak najbardziej wyróżnia bukmachera to fakt posiadania najlepszego bonusu powitalnego, który zapewnia zwrot stawki za pierwszy przegrany zakład do 155 PLN (przy użyciu kodu podczas rejestracji TBD). W razie porażki jak i zwycięstwa pieniądze można od razu wypłacić!

REJESTRACJA (KOD: TBD)


Betfan

Bukmacher oferuje swoim graczom unikalną promocję, a mianowicie ubezpieczenie zakładów na 300% i to codziennie! Na czym dokładnie polega bonus?

·         Należy postawić 49 / 99 ZŁ na co najmniej 8 meczów Australian Open (kurs pojedynczego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.5) na zakładach LIVE lub Prematch (UWAGA! NA KUPONIE NIE MOGĄ ZNALEŹĆ SIĘ ZDARZENIA INNE NIŻ AUSTRALIAN OPEN I WSZYSTKIE ZE ZDARZEŃ MUSZĄ ODBYWAĆ SIĘ TEGO SAMEGO DNIA).

·         Jedno zdarzenie zepsuje kupon? Gracz otrzymuje zwrot 300% stawki na konto bonusowe (np. jeśli zagrałeś za 99 zł i nie weszło jedno zdarzenie to na Twoje konto bonusowe wpłynie 300 zł)!

·         Bonus zostanie dopisany w przeciągu 48 h roboczych od rozliczenia kuponu.

Dla nowych klientów bukmacher oferuje na start zakłady bez ryzyka o wartości 600 PLN przy użyciu kodu rejestracyjnego: „TBD600”. Ponadto gracz może skorzystać z drugiej promocji o nazwie Mnożnik Pudziana 3x 777 PLN oraz z piętnastu darmowych zakładów. 

REJESTRACJA (KOD: TBD600)


Noblebet

Kolejnym legalnym bukmacherem, który zaproponował promocję skierowaną dla klientów pod Australian Open jest Noblebet. Bonus wynosi 50% aż do 500 PLN od kolejnej wpłaty!

Co zrobić, aby skorzystać z bonusu? 
Należy dokonać wpłaty za minimum 10 PLN zaznaczając bonus “GEM. SET. BONUS 500 PLN” – dostępny w zakładce WPŁATA. Po wybraniu bonusu gracz otrzyma 5% swojego depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego “x10”. Należy przygotować zakład kombinacyjny o kursie łącznym 3.00 lub większym (minimalny kurs 1.30 na każdą z selekcji), a następnie aktywować swój kupon klikając pole “Wygrane x10”.

Bukmacher nowym klientom oferuje pakiet powitalny o wartości 2000 PLN oraz 30 dni gry bez podatku!

REJESTRACJA


LV BET

Bukmacher oferuje swoim klientom aż dwie promocje z okazji Wielkiego Szlema.

Pierwszą z nich jest turniej Australian Open, a mianowicie gracze zbierają punkty za wygrane zakłady. Najlepsi otrzymają bonusy o wartości 3000 PLN, 2000 PLN i 1750 PLN. Nagrodzonych zostanie pierwszych 20 osób. Do rankingu będą naliczane tylko wygrane zakłady z oferty Australian Open 2021 o stawce minimalnej 20 PLN (brutto). Punkty do klasyfikacji będą naliczane w następujący sposób: kurs x liczba selekcji. Punkty można zbierać od 8 lutego (od godziny 00:01) do 21 lutego (do godziny 23:59). Pula nagród to 15 000 PLN!

Druga promocja to bonus 1000 PLN od kolejnej wpłaty. Jak go odebrać?

  • Należy dokonać depozytu minimum 25 PLN wybierając „1000 PLN na Australian Open” – widoczny na koncie gracza. Bonus dostępny jest dla graczy, którzy dokonali minimum jednego depozytu.
  • Gracz otrzyma bonus w wysokości 2% swojego depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego ”x25”.
  • Następnie należy przygotować kupon kombi (minimum 3 zdarzenia, kurs łączny minimum 2.50 oraz kurs na selekcję minimum 1.25) za środki bonusowe.
  • Następnie należy aktywować na swoim kuponie mnożnik kursu całkowitego „x25”.
  • Na końcu postawić swój zakład kombi z pomnożonym kursem całkowitym x25.

Bukmacher nowym klientom oferuje pakiet powitalny o wartości 3333 PLN i 14 dni gry bez podatku od dnia rejestracji. Ponadto gracz otrzymuje darmowe 20 PLN od bukmachera (bonus bez depozytu).

REJESTRACJA (KOD: TBD)


Wyżej wymienione podmioty bukmacherskie posiadają zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem. Graj odpowiedzialnie.

 

 

Twórca społeczności Tenis by Dawid, analityk tenisowy, zawodnik amator i organizator Tenis by Dawid Cup. Z wykształcenia geolog.