Wielkie Typowanie na Wielkanoc – 175 PLN we freebetach! [EWINNER]

Legalny bukmacher eWinner z okazji świąt Wielkiej Nocy oferuje od 1 do 5 kwietnia codzienne freebety o wartości 35 PLN czyli w sumie można w bardzo prosty sposób zdobyć 175 PLN! Zasady są bardzo proste, a szczegóły przedstawiamy poniżej.

Zasady

W skrócie: należy zagrać kupon (ako) za 69 PLN po minimalnym kursie 2,5 i freebet wpada na konto. Należy pamiętać, że będzie on do wykorzystania w ciągu 24 h w aplikacji mobilnej na żywo. Z oferty można korzystać codziennie od dziś do 5 kwietnia.

Pełny regulamin znajdziesz TUTAJ

Warto przypomnieć, że eWinner posiada najlepszą ofertę powitalną na polskim rynku bukmacherskim, gdyż oferuje pierwszy zakład bez żadnego ryzyka do 155 PLN z kodem TBD (brak jakichkolwiek obrotów!). W przypadku wygranej kwotę można od razu wypłacić i tak samo w przypadku przegranej. Bukmacher oferuje też bonus od II depozytu do 500 PLN.


!REJESTRACJA!
Kod: TBD

Ewinner Sp. z o.o posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. 

Twórca społeczności Tenis by Dawid, analityk tenisowy, zawodnik amator i organizator Tenis by Dawid Cup. Z wykształcenia geolog.