Zakład bez ryzyka 50 PLN tylko dla nowych użytkowników Tenis by Dawid! [Noblebet]

Legalny bukmacher Noblebet przygotował zakład bez ryzyka tylko dla nowych użytkowników społeczności Tenis by Dawid czyli dla tych, którzy nie zakładali jeszcze konta u tego bukmachera. Od teraz każdy kto założy konto z linku na dole otrzyma zakład bez ryzyka o wartości 50 PLN! Szczegóły przedstawiamy poniżej.

Zasady

Uwarunkowania Prawne

 1. Promocja jest ważna od 09.06 (od godziny 00:00:01) do 31.07 (do godziny 23:59:59).
 2. Oferta skierowana jest tylko do nowych graczy, którzy ukończyli osiemnasty rok życia (18+).
 3. Aby wziąć udział w promocji należy, za pośrednictwem linku partnerskiego zarejestrować konto gracza w Noblebet.  
 4. Na dany adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, małżeństwo lub osoby pozostające we wspólnym pożyciu, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.) przysługuje tylko jeden Zakład bez Ryzyka z promocji “Zakład bez ryzyka 50 PLN”.
 5. Noblebet zastrzega sobie prawo do anulowania bonusu w przypadku wykrycia próby wyłudzenia promocji przez grupę graczy będących w zmowie, stawiających zakłady przeciwstawne na to samo wydarzenie sportowe.

Kwalifikacja

 1. Bonus będzie dostępny tylko dla nowych graczy, którzy dokonają depozytu na konto gracza w Noblebet.
 2. Minimalna kwota, którą należy wpłacić, aby odebrać bonus “Zakład bez ryzyka 50 PLN”, to 50 PLN.
 3. Aby otrzymać “Zakład bez ryzyka 50 PLN” nowo zarejestrowany gracz musi postawić pierwszy zakład za środki własne. Kwota pierwszego zakładu za środki własne to minimum 50 PLN.
 4. Jeżeli nowo zarejestrowany gracz, swój pierwszy zakład, postawi wykorzystując środki bonusowe, to traci możliwość skorzystania z “Zakład bez ryzyka 50 PLN. Tylko pierwszy zakład postawiony za środki własne kwalifikuje się do tej promocji.
 5. Środki bonusowe będą aktywne przez 30 dni od momentu przyznania „Zakład Bez Ryzyka 50 PLN” do konta gracza.
 6. Po zaksięgowaniu środków własnych na koncie gracza, należy postawić pierwszy kupon na stronie zakładów bukmacherskich za 50 PLN z minimalnym kursem 1.85, a jeśli okaże się on przegrany to gracz otrzyma zwrot równowartości 50 PLN (1 PLN z mnożnikiem x50) na konto bonusowe.
 7. Stawka pierwszego kuponu postawionego za środki własne uprawniająca do otrzymania Zakładu bez Ryzyka to 50 PLN.

Ograniczenia

 1. Tylko pierwszy zakład postawiony za środki własne jest objęty promocją. W przypadku wygrania pierwszego zakładu, gracz otrzymuje swoją wygraną z kuponu na konto gracza a udział w promocji “Zakład bez ryzyka 50 PLN zostaje zakończony. 
 2. Maksymalny zwrot stawki wynosi równowartość 50 PLN, czyli 1 PLN z mnożnikiem x50 (równowartość 50 PLN).
 3. Podczas obrotu bonusem nie jest dozwolone zawieranie zakładów:
  – przeciwstawnych,
  – wzajemnie wykluczających się w obrębie jednego wydarzenia sportowego.
 4. Jeśli użytkownik posiada aktywny bonus na koncie gracza to “Zakład bez ryzyka 50 PLN” zostanie dodany po uprzednim wykorzystaniu lub anulowaniu środków bonusowych będących aktualnie w użyciu.
 5. Zakłady systemowe oraz zakłady rozliczone “half won” / „half lost”, nie biorą udziału w promocji.
 6. Zakłady z wykorzystaną opcją Cash-Outu nie biorą udziału w promocji „Zakład bez Ryzyka 50 PLN”
 7. W zakładach rozliczonych jako “Zwrot”, po kursie 1.00 stawka wróci na konto główne i możliwość wzięcia udziału w promocji przechodzi na kolejny zakład.

Ogólne

 1. Zwroty stawki w formie bonusu będą dodawane do kont gracza, po zakończeniu wszystkich zdarzeń zawartych na kuponie, w każdy poniedziałek, środę i piątek do godziny 17:00. Za zakłady rozliczone w weekend zwrot zostanie dodany w poniedziałek.
 2. Bonus podlega 1-krotnemu wymogowi obrotu.
 3. Wykorzystanie bonusu będzie możliwe tylko przy zakładach kombinacyjnych składających się z minimum 2 zdarzeń, o łącznym kursie 3.00 lub większym oraz minimalnym kursie 1.30 dla każdej z selekcji. Gracz jest zobowiązany do wykorzystania bonusu jednorazowo (w całości), tzn. bez możliwości rozbicia go na mniejsze stawki. W przypadku osiągnięcia odpowiedniego kursu aktywowana zostanie możliwość włączenia mnożnika: “Użyj Bonusu Wygrane x50”.
 4. Przyznany bonus będzie do wykorzystania na stronie zakładów bukmacherskich (bez możliwości wykorzystania go na platformie sportów wirtualnych).
 5. Stan konta klienta (portfel) jest przedstawiony w formacie “X+Y”, gdzie X to środki własne, a Y to środki bonusowe.
 6. Środki bonusowe zostaną przeniesione do środków własnych po spełnieniu warunków obrotu oraz po rozstrzygnięciu zdarzeń zawartych na kuponie gracza.
 7. Powyższe warunki mają zastosowanie wraz z regulaminem ogólnym Noblebet.
 8. Noblebet rezerwuje sobie prawo do zmiany warunków oraz terminu trwania promocji w każdym czasie, bez podania przyczyny, przy czym zastosowane zmiany mają skutek wyłącznie na przyszłość.
 9. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez Noblebet zostaną uznane za ostateczne.

Inne promocje od Noblebet:

!REJESTRACJA!
Kod: TBD

Z ofertą naszych partnerów oraz z kodami promocyjnymi możecie zapoznać się m.in. TUTAJ!

Polski Bukmacher Sp z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów dnia 3 stycznia 2019 r. o numerze PS4.6831.28.2017

Twórca społeczności Tenis by Dawid, analityk tenisowy, zawodnik amator i organizator Tenis by Dawid Cup. Z wykształcenia geolog.