Zakład do 100 PLN bez żadnego ryzyka od Betfan!

Wśród naszych oficjalnych partnerów nie tylko eWinner oferuje zakład bez żadnego ryzyka. Żadnego, ponieważ bukmacherzy zdążyli nas przyzwyczaić do obracania pieniędzmi w przypadku przegranej, bądź wygranej. W przypadku eWinner (155 bez ryzyka z kodem TBD) oraz Betfan tak nie jest. Wygrywasz czy przegrywasz to kasa należy do Ciebie i możesz z robić z nią co chcesz. W tym artykule chciałbym pochylić się nad ofertą Betfan, który z kodem TBD100 oferuje pierwszy zakład bez ryzyka do 100 PLN (oczywiście z odjęciem podatku). Jak wyglądają zasady tego zakładu oraz co oprócz tego oferuje bukmacher przeczytacie poniżej. 

I zakład bez ryzyka!

Wpisując kod TBD100 otrzymujesz możliwość gry zakładu bez ryzyka do 100 PLN! Jeśli okaże się wygrany możesz go bez problemu wypłacić, a jeśli przegrany to otrzymasz zwrot stawki (minus podatek). Nie ma żadnych obrotów! Do promocji nie wliczają się sporty wirtualne. Skorzystanie z tego zakładu jest dobrowolne. 

Pakiet Pudziana

Tutaj zabawa jest ciekawsza, ponieważ od pierwszych trzech depozytów otrzymujesz 10% od depozytu czyli maksymalnie 100 PLN przy depozycie 1000 PLN i tak w sumie 3-krotnie (3 depozyty). Gra odbywa się na saldzie głównym, a po odblokowaniu środków kwota bonusu zostanie przeniesiona na konto główne i przy okazji powiększona o 10%! Maksymalnie można przenieść do 10 000 PLN!
Wycinek z regulaminu:
W celu przeniesienia środków z salda bonusowego na saldo główne gracz musi dokonać wymaganego obrotu na saldzie bonusowym tj. 5-krotności otrzymanej kwoty „bonusu do gry”, przy czym każdy z zakładów musi posiadać minimum 2 zdarzenia oraz minimalny kurs każdego zdarzenia na poziomie 1,45 lub wyższym.

Gra bez podatku

W Betfan codziennie możesz grać bez podatku i to dowolną ilość razy, bez żadnych ograniczeń. Należy jedynie złożyć kupon z trzech zdarzeń o minimalnym kursie zdarzenia 1,35 a wtedy gracz otrzymuje powiększoną wygraną o 14%!

Bukmacher na swojej stronie oferuje jeszcze więcej promocji, m.in. Simply The Bet czy też promocja dotycząca zbliżającego się US Open, o której będziemy pisać w najbliższych dniach. 

Grafika przedstawiająca najważniejsze promocje oraz dokładny regulamin:

Inne zalety bukmachera:

  • szeroka oferta zakładów specjalnych
  • szeroka oferta zakładów esportowych
  • cashout – zamykanie zakładów
  • aplikacja mobilna
  • Happy Hours czyli gra bez podatku przy 2 zdarzeniach i kursach min. 1,25

!REJESTRACJA!

Kod promocyjny: TBD100

Zakaz uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia. Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie za sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia.  
BETFAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (01-523), przy ul. Śmiałej 26, Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Nr KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041, kapitał zakładowy: 2.000.000 zł (w całości wpłacony). Biuro: al. Jerozolimskie 96 w Warszawie (00-807).

Twórca społeczności Tenis by Dawid, analityk tenisowy, zawodnik amator i organizator Tenis by Dawid Cup. Z wykształcenia geolog.