Typy na sobotnie mecze w chińskich turniejach [ANALIZA]

Lloyd Harris
Lloyd Harris (fot. Tennis South Africa / Twitter)

Zostajemy w Chinach i na sobotę wziąłem pod lupę dwa spotkania w ramach ATP Challenger w Jingshan oraz ATP 500 w Pekinie. Propozycje pochodzą jak zawsze z oferty legalnego bukmachera Superbet, a więcej analiz znajdziesz na kanale patronów – odnośnik u dołu artykułu.

Cazaux 🇫🇷 vs. Mensik 🇨🇿

Spotkanie pomiędzy zawodnikami prezentujący ofensywny styl gry, więc można spodziewać się wymiany ognia i dość konkretnego tenisa. Obaj jednak woleliby grać o wcześniejszej porze, bo w porze wieczornej warunki będą w teorii wolniejsze i wartość serwisu nieco się zmniejszy, więc na pewno nie jest to optymistyczna przesłanka w kontekście asów.

Z drugiej strony linia jest na tyle niska, że może zostać pokryta przez jednego z graczy, więc jeśli mecz wyjdzie poza wspomnianą liczbę gemów to i asy staną się bardzo realne. Mensik nie zagrał najlepszego tenisa z Kecmanoviciem, ale Serb nie wykorzystał swoich szans i z głębi kortu wyglądał mizernie, głównie przegrywając w tym aspekcie, bo jeśli trzymałby fason zza końcowej linii to prawdopodobnie urwałby seta. Cazaux z kolei rozegrał szalony mecz z Shangiem i odwrócił losy spotkania w zasadzie w ostatnim momencie, a pierwszą partię przegrał do zera. To może wzmocnić go pod względem mentalnym, a wiemy, że jego potencjał na kortach twardych jest dość wysoki. W swojej karierze rozegrał kilka wybitnych spotkań na tej nawierzchni, ale od dłuższego czasu jest nieregularny i ciężko mu ufać. W teorii mecz overowy, ale byłbym bardziej pewny tego kierunku, jeśli graliby kilka godzin wcześniej i to samo myślę w kontekście asów, bo te dwa zakłady są od siebie mocno zależne. Liczę na chociaż jedną długą partię i solidne trzymanie podania.

Typ: powyżej 20,5 gemów @1,45 lub liczba asów 13+ @1,47 (Superbet)

Harris 🇿🇦 vs. Spizzirri 🇺🇸

Turniej rangi ATP Challenger w Chinach pomiędzy zawodnikami, którzy już dwa razy spotkali się w tym sezonie i to nie w byle jakich zawodach czyli Indian Wells oraz Cincinnati. To co łączy te spotkania to fakt, że w obu przypadkach Amerykanin pokrył poniższe kierunki wygrywając pierwszy mecz, a drugi przegrywając w trzech setach. Wybrałem ten mecz jednak z innego powodu niż H2H, a mianowicie ze względów zdrowotnych. Afrykaner w poprzednim dniu korzystał z kilku przerw medycznych, najpierw z powodu prawego barku, a w drugim secie podjął się krótkiego leczenia lewej nogi. Lloyd jest zawodnikiem o ogromnym doświadczeniu, którego kariera został storpedowana przez liczne kontuzje, więc takie obrazki nie mogą się dziwić i dlatego też gra obecnie na tym poziomie, a nie w głównym cyklu. Gdyby nie to, aspirowałby o wysokie miejsca w rankingu, bo potrafi znakomicie serwować, ale też ma potencjał z głębi kortu i co jakiś czas sprawia problemy dużym nazwiskom. Jest to zakład stricte przeciwko Harrisowi, a nie pod Spizzirriego, ale ten sezon pokazał, że potrafi z nim grać i liczę, że do tego nawiąże. Eubanks nie postawił wielkiego oporu Harrisowi, ale Amerykanin ma już nieco więcej argumentów, szczególnie w wymianach.

Typ: Spizzirri +3,5 gemów (ha) @1,57 lub wygra seta @1,54 (Superbet)

Dodatkowa propozycja z wysokim kursem na kanale TELEGRAM – TUTAJ!


Wszystkie zawodowe mecze tenisa możesz obstawiać i oglądać w Superbet, a używając kodu TBD podczas rejestracji możesz skorzystać z pakietu powitalnego o wartości 3770 PLN, w tym freebet 100% do 200 PLN (wystarczy dokonać pierwszego depozytu na min. 50 PLN)!

superbet - TBD
Kliknij w baner, użyj kodu TBD i otrzymaj miesięczny pobyt na kanale patronów za darmo!

Dyskusja o tenisie przez cały rok w naszej grupie!

Wspierając nas na Patronite, otrzymujesz więcej analiz

Superbet to legalny bukmacher posiadający zezwolenie Ministra Finansów RP na urządzanie zakładów wzajemnych online. Pamiętaj, że hazard może uzależniać, a korzystać z usług Superbet mogą wyłącznie osoby pełnoletnie.

Twórca społeczności Tenis by Dawid, analityk tenisowy, zawodnik amator i organizator Tenis by Dawid Cup. Z wykształcenia geolog.