Redakcja

Dawid Wiktorski

Twórca społeczności Tenis by Dawid oraz amatorskiego turnieju Tenis by Dawid Cup, skupiającego graczy z całej Polski. Analityk zakładów sportowych, z naciskiem na tenis. Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i mgr geologii. Obecnie związany z KGHM i ochroną środowiska. Miłośnik kina oraz podróżowania.

Przemysław Dobosz

Założyciel Fan Clubu Huberta Hurkacza, sympatyzujący również z Jerzym Janowiczem. Absolwent UMCS w Lublinie. Pasjonat sportu, gier komputerowych i zagadnień psychologicznych. Lubi montować filmy, tworzyć grafiki i pisać do szuflady. Redaktor na stronie Tenis by Dawid.

Jacek Honkisz

Student dziennikarstwa sportowego na UCLan w Preston, na YouTubie podcast Hawkeye. W życiu tenisowo. Instruktor PZT i fan Dominica Thiema. Prywatnie o sporcie w każdym wydaniu.

Damian Kust

Za życiowy cel obrał sobie propagowanie turniejów ATP Challenger Tour. Miłośnik gry przy siatce i jednoręcznych bekhendów. Podobno jeszcze studiuje, ale na uczelni nikt go dawno nie widział.

Szymon Przybysz

Student dziennikarstwa i nowych mediów. Uwielbia korty centralne największych aren światowych, ale tak samo pasjonuje się tym, co dzieje się na arenach w Monastyrze, Kairze czy Heraklionie. Prowadzi “Raport Tenisowy” na Facebooku i analizuje drabinki na kanale Tenis By Dawid.

Norbert Sinkiewicz

Fan i ekspert tenisa, który ekscytuje się tym sportem na wielu płaszczyznach od ponad dekady. Od 6. roku życia związany jednak z inną dyscypliną sportu – piłką nożną. Przez 12 lat piłkarz Korony Kielce, a obecnie 4-ligowego GKS Nowiny. Zawodowo Dyrektor Produktu i Marketingu w IC Project – programie do zarządzania projektami. Multizadaniowość to jego drugie imię.

Mateusz Stańczyk

Student AGH. Komentator i prowadzący magazynu Polskiej Ligi Tenisa. Administrator profilu Z kortu – informacje tenisowe i analizujący drabinki turniejów na kanale Tenis by Dawid. Pasjonat sportu, zarażony miłością do tenisa przez Rogera Federera.