SPOŁECZNOŚĆ TENIS BY DAWID Z NOWYM PARTNEREM!

betclic - TBD

Od 1 stycznia 2024 serwis tenisbydawid.pl oraz wszelkie przynależące social media Tenis by Dawid posiadają nowego partnera na wyłączność, którym został legalny bukmacher Betclic czyli czołowa marka na polskim rynku, która zdobyła uznanie wielu graczy.

W ramach współpracy na naszych social mediach będziemy mogli znaleźć szeroką gamę propozycji bukmacherskich właśnie z oferty tego bukmachera, która zostanie wzbogacona o zakłady na życzenie z tenisa. Nasze typy możecie znaleźć m.in. na telegramie, discordzie czy też facebook’u.

Bardzo się cieszę, że udało się nawiązać współpracę z tak prestiżowym bukmacherem jak Betclic i dziękuję za zaufanie. Mam wielką nadzieję, że uda się nam wspólnie stworzyć najlepszą ofertę tenisową na rynku, w której widzę jeszcze spore rezerwy i jest nad czym pracować. Pierwsze miesiące współpracy zapowiadają się bardzo intensywnie, szczególnie, że za chwilę Australian Open. – powiedział Dawid Wiktorski, właściciel serwisu tenisbydawid.pl

Poniżej znajdziecie specjalny kod (który należy wpisać ręcznie) oraz link rejestracyjny do Betclic i z góry dziękujemy za skorzystanie, a na pewno nie będziecie zawiedzeni. Zaczynamy nowy rozdział!


W ramach współpracy z legalnym bukmacherem Betclic przedstawiamy atrakcyjną ofertę powitalną, którzy przysługuje po użyciu kodu TBD

  • Zakład bez ryzyka do 200 PLN
  • Multi+ czyli do 120% większa wygrana na kuponie
  • Transmisje TV spotkań na żywo
  • Zakłady na życzenie z oferty tenisowej
  • Kod TBD należy wpisać ręcznie w polu „kod promocyjny z freebetem”

!REJESTRACJA!
Kod: TBD

Dyskusja o tenisie przez cały rok w naszej grupie!

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem, a udział w nielegalnych grach hazardowych jest niezgodny z polskim prawem.