Hubert Hurkacz wraca na kort! #betfan

Hubert Hurkacz wraca na kort! #betfan

Hurkacz wraca na kort!

Hubert Hurkacz wraca do gry. Najlepszy aktualnie polski tenisista wystąpi w turnieju UTR Pro Challenge Florida. To na razie tylko turniej towarzyski, ale i tak mówimy o sporym kroku do przodu. Bardzo powoli, ale jednak świat sportu budzi się ze snu spowodowanego pandemią.

POLAK ZAGRA Z AMERYKANAMI I SERBEM

W turnieju, który odbędzie się w West Palm Beach weźmie udział tylko czterech tenisistów. To Tommy Paul (57. miejsce w rankingu ATP), Miomir Kecmanovic (47. lokata), Reilly Opelka (39. pozycja) i wspomniany Hurkacz, który klasyfikowany jest najwyżej, bo to aktualnie 29. najlepszy zawodnik na świecie. Jak widać, nie mówimy tutaj o największych gwiazdach tego sportu, ale o zawodnikach, którzy z pewnością nie są anonimowi i coś w tenisie już znaczą.

Polak zdecydował, że podczas pandemii nie będzie się nigdzie wybierał i zostanie w USA, gdzie cały czas trenuje. Swoje możliwości pokaże już w piątek. Wówczas zagra już o godzinie 6:00 z Paulem. Dwanaście godzin później dojdzie do rewanżu obu tenisistów. Te mecze możecie obstawiać na stronie BETFAN. Analitycy legalnego polskiego bukmachera przygotowali naprawdę atrakcyjne kursy na te pokazowe zawody. Pełną ofertę znajdziecie TUTAJ.

HURKACZ JEST FAWORYTEM TURNIEJU

Jakie szanse ma Hurkacz? Według nas jest faworytem do zwycięstwa w całym turnieju, choć naprawdę nieznacznym. Różnice pomiędzy tymi zawodnikami są naprawdę niewielkie, a trzeba wziąć pod uwagę również to, że mówimy wyłącznie o turnieju pokazowym. Rzecz jasna zawodnicy po tak długiej przerwie będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony – zwłaszcza że te zawody będą transmitowane w telewizji – jednak na pewno nie w każdym spotkaniu będą grali na maksimum swoich możliwości.

Tak długa przerwa to coś niespotykanego w tenisie, mam nadzieję, że to się już nie powtórzy. Starałem się wykorzystać ten czas produktywnie, pracować nad kilkoma elementami, by stać się lepszym zawodnikiem – mówił na łamach polsatsport.pl Hurkacz. Niebawem sami się przekonamy, jak faktycznie wygląda forma Polaka. Turniej będzie trwał przez trzy dni, aż do niedzieli.

!REJESTRACJA!

BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem. Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia. 

Admin

Fan ATP Tour oraz zawodnik amatorski/organizator rozgrywek
Close Menu