Niedziela pod szyldem finału. Ultimate Tennis Showdown dobiega końca
Tsitsipas Berrettini

Ultimate Tennis Showdown, czyli turniej, który zorganizował Patrick Mouratoglou dobiega końca. Dziś zostaną rozegrane półfinały oraz mecz finałowy.

Powiedzieć, że Mouratoglou zrewolucjonizował turniej rozgrywany w Nicei, to jak nie powiedzieć nic. Zamiast setów, gramy kwarty. Mecz wygrywa zawodnik, który jako pierwszy wygra trzy kwarty. Przy remisie 2:2 w kwartach rozgrywana jest dogrywka do przewagi dwóch punktów. Każda kwarta trwa 10 minut, a zawodnicy mają 15 sekund na przygotowanie się do serwisu.

Cały turniej został podzielony na pięć części i rozgrywany jest w każdy weekend od 13 czerwca. W ten sposób zawodnicy, którzy grają w turnieju w Nicei w weekend, mogą w tygodniu rywalizować w innych turniejach. Takim przykładem jest chociażby Matteo Berrettini, który jeszcze wczoraj grał mecz na mączce w Kitzbühel w turnieju Dominica Thiema Thiem’s 7, a dziś zagra na twardej nawierzchni w Nicei o finał.

Półfinały zapowiadają się bardzo emocjonująco. W pierwszym meczu zagra Matteo Berrettini i Richard Gasquet, a nieco ponad godzinę później na kort wyjdą Stefanos Tsitsipas i David Goffin

Plan gier, wraz z kursami, na dzisiejszy dzień:

GodzinaMeczKursKurs
17:15Matteo Berrettini – Richard Gasquet1.652.10
18:30Stefanos Tsitsipas – David Goffin1.352.90
22:00FINAŁ

Wszystkie mecze możecie obstawiać u bukmachera Betclic. Betclic oferuje pierwszy zakład bez ryzyka na start do 530 zł! Wystarczy przy rejestracji użyć naszego kodu TBD530.