Niedziela pod szyldem finału. Ultimate Tennis Showdown dobiega końca

Stefanos Tsitsipas i Matteo Berrettini (fot. Instagram ultimate_tennis_showdown)
Tsitsipas Berrettini

Ultimate Tennis Showdown, czyli turniej, który zorganizował Patrick Mouratoglou dobiega końca. Dziś zostaną rozegrane półfinały oraz mecz finałowy.

Powiedzieć, że Mouratoglou zrewolucjonizował turniej rozgrywany w Nicei, to jak nie powiedzieć nic. Zamiast setów, gramy kwarty. Mecz wygrywa zawodnik, który jako pierwszy wygra trzy kwarty. Przy remisie 2:2 w kwartach rozgrywana jest dogrywka do przewagi dwóch punktów. Każda kwarta trwa 10 minut, a zawodnicy mają 15 sekund na przygotowanie się do serwisu.

Cały turniej został podzielony na pięć części i rozgrywany jest w każdy weekend od 13 czerwca. W ten sposób zawodnicy, którzy grają w turnieju w Nicei w weekend, mogą w tygodniu rywalizować w innych turniejach. Takim przykładem jest chociażby Matteo Berrettini, który jeszcze wczoraj grał mecz na mączce w Kitzbühel w turnieju Dominica Thiema Thiem’s 7, a dziś zagra na twardej nawierzchni w Nicei o finał.

Półfinały zapowiadają się bardzo emocjonująco. W pierwszym meczu zagra Matteo Berrettini i Richard Gasquet, a nieco ponad godzinę później na kort wyjdą Stefanos Tsitsipas i David Goffin

Plan gier, wraz z kursami, na dzisiejszy dzień:

GodzinaMeczKursKurs
17:15Matteo Berrettini – Richard Gasquet1.652.10
18:30Stefanos Tsitsipas – David Goffin1.352.90
22:00FINAŁ

Wszystkie mecze możecie obstawiać u bukmachera Betclic. Betclic oferuje pierwszy zakład bez ryzyka na start do 530 zł! Wystarczy przy rejestracji użyć naszego kodu TBD530.