Całkowicie odmieniony tenis. Zamiast setów, gramy kwarty
Dominic Thiem

Całkowicie odmieniony tenis. Zamiast setów, gramy kwarty

Czegoś takiego jeszcze nie było. Wielu z nas nie mogło się przyzwyczaić do zasad panujących w Next Gen Finals. A co powiedzieć o Ultimate Tennis Showdown? Nadchodzi całkowicie innowacyjny turniej tenisowy. Informowaliśmy was o tym turnieju już kilka dni temu, o czym możecie przeczytać klikając w ten link.

Patrick Mouratoglou zorganizował coś, czego jeszcze nie było. Zamiast zwykłych, klasycznych setów, które znamy z większości turniejów, trener Sereny Williams wprowadza podział na cztery 10-minutowe kwarty. Zawodnicy będą serwować na przemian, a daną kwartę wygra ten, który zdobędzie więcej punktów. W przypadku remisu zostanie rozegrany jeden, dodatkowy punkt, który wyłoni zwycięzcę.

W przypadku, kiedy zegar skończy odmierzać czas, a zawodnicy będą w trakcie rozgrywania punktu, to wymiana ta zostanie dokończona. Zwycięzcą meczu zostaje ten zawodnik, który jako pierwszy wygra trzy kwarty. W przypadku remisu 2:2 w kwartach zostanie rozegrana dogrywka, w której zawodnicy będą grali do przewagi dwóch punktów, która zapewni wygraną.

To nie wszystko. Patrick Mouratoglou jest wielkim fanem coachingu, więc na kibice będą mogli podsłuchiwać rozmów zawodników z trenerami. O coaching tenisiści mogą poprosić raz na kwartę. Poniżej prezentujemy rozpiskę na dzisiejszy dzień.

16:00 – Lucas Pouille (1.24) – Elliot Benchetrit (3.70)
17:15 – Dustin Brown (2.58) – Benoit Paire (1.47)
18:30 – David Goffin (1.91) – Matteo Berrettini (1.83)
21:00 – Feliciano Lopez (1.69) – Alexei Popyrin (2.08)
22:15 – Stefanos Tsitsipas (1.42) – Richard Gasquet (2.76)

Jeśli zdecydujecie się grać, któryś z tych meczów u bukmachera, to warto skorzystać z bonusu, który przygotował dla was eWinner. To jedyny taki bukmacher na rynku, u którego dostępny jest zakład bez ryzyka na start do 155 zł, a jeśli kupon okaże się przegrany, to pieniądze możesz od razu wypłacić na konto (brak konieczności obracania). Więcej o tym bonusie przeczytasz w linku poniżej.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o bonusie od eWinner

Close Menu