Analiza i typy #11 – Wimbledon + konkurs! [WIDEO]

Wimbledon - typy

Zapraszamy na kolejne wideo analityczne, w którym przedstawiamy nasze typy na piątkowe mecze Wimbledonu oraz konkurs, ale szczegóły już w filmie! Zachęcamy do zostawienia subskrypcji, dzwoneczka oraz kciuka w górę!

Dołącz do największej grupy tenisowej w Polsce – Nie śpię, bo oglądam tenis

Więcej analiz Norberta możecie znaleźć m.in. na twitterze – TUTAJ!
Wszystkie inne przydatne linki i nasze social media znajdziecie – TUTAJ!

Ponadto mamy 20 PLN bez depozytu dla każdego kto założy konto w forBET z kodem 𝐓𝐁𝐃 i napisze do nas wiadomość prywatną (mail podany w opisie pod filmem)!


Ponadto na naszej stronie zawsze możesz znaleźć widget z Typem dnia, który znajduje się po prawej stronie (komputer) lub na dole strony (wersja mobilna). Oprócz tego działamy także na telegramie, gdzie was serdecznie zapraszamy – TUTAJ i TUTAJ.


Nasz partner przygotował bardzo korzystny pakiet powitalny, który można uruchomić dzięki linkowi i specjalnemu kodowi rejestracyjnemu czyli TBD – nowi użytkownicy otrzymają pakiet o łącznej wartości 2350 PLN! Szczegóły TUTAJ!

  • Zakład bez ryzyka do 1100 PLN od I depozytu
  • Bonus od II depozytu 100% do 2000 PLN + 50 PLN dodatkowo
  • 30 dni gry bez podatku
  • Typy na życzenie w naszej grupie

!REJESTRACJA!
Kod: TBD

forbet baner

Wspierając nas na Patronite, otrzymujesz więcej analiz


Zakaz uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia. Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie za sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia.