Analiza na 05.06.21

Analiza - typy bukmacherskie

Roland Garros
Carlos Alcaraz Garfia vs Jan-Lennard Struff

Ostatni dzień spotkań III rundy. Pod lupę wziąłem jeden z teoretycznie najbardziej stykowych meczów czyli Carlos Alcaraz vs Jan-Lennard Struff. Pierwszy z nich to wielki talent, na każdym kroku porównywany do Rafaela Nadala, choć jak sam mówi wolałby tego nie słyszeć, bo pisze własną historię, a drugi to stary wyga z bardzo dużym doświadczeniem. Hiszpan preferuje nawierzchnie ziemną, choć ponoć najbardziej czeka na Wimbledon, z kolei Niemiec zdecydowanie bardziej woli szybsze nawierzchnie, ale jak widać mączka nie jest mu straszna.

Sprawdź pierwszy zakład bez ryzyka do 550 PLN z kodem TENIS550 [Betclic]

Carlos Alcaraz ma za sobą trzystopniowe kwalifikacje, więc z kortami poznał się bardzo dobrze. Tam bez większych problemów pokonał Lukasa Lacko, Alejandro Tabilo i Andreę Pellegrino. W pierwszej rundzie drabinki głównej zmierzył się ze swoim rodakiem – Bernabe Zapata Miralles. Jednak pokonał go dość pewnie, tracąc tylko seta. II runda to z kolei znów spacerek, bo Nikoloz Basilashvili nie zagrał na swoim optymalnym poziomie, a wiemy jaki potrafi być Gruzin, czasem walczy, a czasem przechodzi obok meczu. Prawdę mówiąc Alcaraz nie trafił jeszcze na poważnego rywala, bo w pięciu przypadkach był wyraźnym faworytem swoich pojedynków. Teraz znów jest, ale Struff jak najbardziej może mu zagrozić, choć oczywiście nie musi, bo jest to zawodnik mocno uzależniony od podania i mimo sporego doświadczenia, cały czas jest nieprzewidywalny. Carlosa na pewno trzeba pochwalić za jakość podania, które w ostatnich spotkaniach wyglądało znacznie lepiej niż we wcześniejszych turniejach na tej nawierzchni. Oczywiście w wymianach jest to zawodnik, z którym ciężko rywalizować. Niezwykle kreatywny i wybiegany. Kondycyjnie praktycznie nie do pokonania i trzeba liczyć na winnery, bo Hiszpan sam z siebie błędów nie zwykł tu popełniać.

Sprawdź pierwszy zakład bez żadnego ryzyka do 110 PLN z kodem TBD [eWinner]

Jan-Lennard Struff zaskoczył mnie, oczywiście w pozytywnym sensie. W pierwszej rundzie uporał się ze zdecydowanym faworytem Andreyem Rublevem. Mecz trwał pięć setów, ale Niemiec jak najbardziej zasłużył na końcowy triumf. Spotkanie miało niewiarygodne tempo, bo obaj gracze nie zwykli zwalniać ręki. Niemiec znakomicie serwował, ale co ważne w wymianach wyglądał często lepiej od samego Rosjanina, który zamęczał Niemca atomowymi forhendami. Rublev zdołał doprowadził do piątego seta, ale tego dnia tylko na tyle było go stać. To nie był mecz z tych, gdzie faworyt nie podołał – to underdog wszystkich zaskoczył. W II rundzie już bez większych problemów zdołał pokonać Facundo Bagnisa, co było niezwykle mu potrzebne, by złapać dodatkowy oddech po wyczerpującym meczu na początku turnieju. Dziś nie jest faworytem, ale dla niego to dobra informacja. Cała presja będzie skierowana na Hiszpana, a Niemiec zdecydowanie bardziej woli taką sytuację. W roli faworyta bardzo często zawodzi, a tutaj znów będzie mógł zaskoczyć. Hiszpan przez pięć spotkań stracił tylko jednego seta, więc to dobry moment, aby dołożyć co najmniej kolejnego seta. Jestem niezwykle ciekaw jak ułoży się te spotkanie. Mam nadzieję, że będzie to długi bój.

Roland Garros 2021 bez podatku! [Noblebet] – Tenis by Dawid

Reasumując, bardzo ciężko stwierdzić jaki obraz będzie mieć te spotkanie. Teoretycznie rola underdoga to woda na młyn dla doświadczonego Struffa, który bardzo często potrafi zaskoczyć swoich rywali (z roli faworyta także potrafił się wywiązać, co u niego nie jest regułą). Hiszpan wydaje się być w bardzo wysokiej formie, choć trzeba podkreślić, że do tej pory nie miał godnego siebie rywala. Niemiec może takim być, choć wcale nie musi ze względu na spore uzależnienie od serwisu. Teoretycznie wydaje się, że ten mecz nie powinien zakończyć się w trzech setach, choć z doświadczenia wiem, że gdy coś wydaje się oczywiste to później w rzeczywistości nie jest. Grajcie z głową, ja osobiście bardzo bym uważał.

Typ: powyżej 3,5 seta / bezpieczniej Jan-Lennard Struff +2,5 seta (ha)
Kurs: 1,58 / 1,34

Kolejny konkurs znajdziecie na naszym instagramieTUTAJ!


Wspierając nas na Patronite, otrzymujesz więcej analiz


Zakaz uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia. Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie za sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia. 
Etoto działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet udzielonego przez Ministra Finansów w drodze decyzji z dnia 28 listopada 2014 roku o numerze AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17 (przedłużonego decyzją z dnia 29 września 2020 roku o numerze PS4.6831.2.2020). Pamiętaj, że udział w nielegalnych grach hazardowych jest przestępstwem.