Analiza na 19.07.20

Analiza - typy bukmacherskie

Bett1 Aces 2, Berlin (Tempelhof)
Dominic Thiem vs Jannik Sinner

Spotkanie finałowe drugiego turnieju pokazowego rozgrywanego w przeciągu kilku dni w Berlinie, a dokładnie w jego okolicach, gdyż rywalizacja z trawy przeniosła się do hangaru lotniska w Tempelhof, na nawierzchnię twardą. Dominic w ostatnich ośmiu dniach rozegrał aż trzy finały, gdyż najpierw przegrał w finale swojego turnieju w Kitzbuhel (cegła) z Andreyem Rublevem, następnie wygrał na trawie z Matteo Berrettinim i teraz zmierzy się z Jannikiem Sinnerem, który uwielbia grę w hali, na szybkich kortach. Dominic rozegrał tutaj tylko jedno spotkanie, które wygrał w dwóch setach z emerytowanym Tommym Haasem, lecz Niemiec pokazał się tutaj z bardzo dobrej strony czy też kilka dni temu na trawie i zdołał doprowadzić do tb w pierwszym secie, choć był blisko wygrania tej partii już nieco wcześniej. Austriak nie do końca radził sobie z pierwszym oraz drugim podaniem weterana i często przegrywał dłuższe wymiany lub popełniał niewymuszone błędy, najczęściej ze strony bekhendowej. Właśnie ten element będzie mógł wykorzystać Włoch, który bardzo lubi grać krosem z forhendu i być może będzie polował na bekhend Dominica narzucając szybkie tempo. Haasowi w pewnym momencie zabrakło nieco kondycji i być może to zaważyło na tym, że mecz trwał tylko dwa sety. Z Jannikiem tego problemu nie będzie, choć ten zagrał w Tempelhof jeden mecz więcej, gdyż dzień wcześniej ograł dość pewnie Karena Khachanova. Co ciekawe kilka dni temu obaj panowie spotkali się podczas Bett1 Aces 1 na trawie i wtedy w dwóch setach lepszy był Dominic, choć mecz kończył się w tb. Teraz nieco wyżej oceniam szanse Sinnera z tego względu, że w hali i na twardej nawierzchni czuje się znacznie lepiej niż na zewnątrz i w dodatku na trawie. Na nawierzchniach trawiastych dopiero zbiera doświadczenie, choć i tak zaprezentował się z bardzo dobrej strony. Niestety kursy nieco rosną na Włocha, co z doświadczenia nie jest dobrą informacją. Będzie to dopiero drugi mecz tych zawodników i myślę, że w roli underdoga i po tak wysokim kursie warto spróbować gry w stronę szybko rozwijającego się Włocha, choć to Domi jest wyraźnym faworytem i w końcówce tb oraz w drugim secie z Haasem był stroną dominującą. Dodatkowo w naszej grupie możecie znaleźć konkurs dot. tego spotkania, w którym do wygrania jest bonus od Betfan.
Typ:
Jannik Sinner +1,5 seta (ha)

Kurs: 2,09

Propozycja powinna pojawić się niedługo w ofercie eWinner po wejściu w mecz, w zakładce custombet. Ponadto z kodem TBD otrzymujesz możliwość zagrania zakładu na start, bez żadnego ryzyka i obrotów do 155 PLN!

Typ bez analizy na finał MP kobiet: Fręch +1,5 seta @1,4 (vs Kawa)

Mistrzostwa Polski można oglądać także na antenach Polsatu Sport oraz na kanale Youtube.

Wsparcie i analizy: https://patronite.pl/TenisbyDawid

Twórca społeczności Tenis by Dawid, analityk tenisowy, zawodnik amator i organizator Tenis by Dawid Cup. Z wykształcenia geolog.