Czary w Magicznym Pudełku! [QUIZ]

Madryt zaoferował nam w minionym tygodniu wiele emocji i sensacyjnych rozstrzygnięć. Dużo działo się także na niższych poziomach rozgrywek. Czas sprawdzić, jak dobrze zapamiętaliście wydarzenia z ostatnich dni. Zapraszamy!

147
Created on

Madryt – tydzień 2

1 / 10

Maja Chwalińska i Jesika Maleckova wygrały deblowe zawody ITF W60 w Jabloncu. Który to tytuł Polki w grze podwójnej?

2 / 10

Andrey Rublev został jednym z nielicznych aktywnych tenisistów, którzy w swojej karierze wygrali zawody Masters 1000 w singlu i deblu. Którego z wymienionych graczy nie znajdziemy w tym gronie?

3 / 10

Zhizhen Zhang osiągnął w Madrycie historyczny wynik. Chińczyk rozegrał w stolicy Hiszpanii 13 setów. Ile z nich zakończyło się tiebreakami?

4 / 10

W minionym tygodniu odbyły się dwa kolejne turnieje rangi ATP Challenger 175. W jakich krajach były one rozgrywane?

5 / 10

Jedna z ćwierćfinalistek Mutua Madrid Open została pierwszą reprezentantką swojego kraju, która zagrała w tej fazie imprezy WTA 1000. O jakim kraju mowa?

6 / 10

Który z wymienionych graczy był najlepszy w imprezie ATP Challenger 175 w Aix-en-Provence?

7 / 10

W drodze do półfinału turnieju w Madrycie Aslan Karatsev pokonał Daniila Medvedeva. Było to jego pierwsze zwycięstwo z zawodnikiem czołowej dziesiątki rankingu ATP od dłuższego czasu. W jakim okresie Rosjanin dokonał tej sztuki po raz ostatni?

8 / 10

Carlos Alcaraz zwyciężył w turnieju w Madrycie. Który to tytuł Masters 1000 w karierze Hiszpana?

9 / 10

Iga Świątek rozegrała w swojej karierze 10 finałów, w których mierzyła się z zawodniczkami czołowej dziesiątki rankingu WTA. Jaki jest bilans tych spotkań?

10 / 10

Ile piłek meczowych obronił Ugo Humbert w trwającym ponad 4 godziny ćwierćfinale Challengera w Cagliari, w którym mierzył się z Taro Danielem?

Your score is

The average score is 47%

0%

forbet - TBD

!REJESTRACJA!
Kod: TBD

Dyskusja o tenisie przez cały rok w naszej grupie!

22 lata, wierny kibic Huberta Hurkacza i Jerzego Janowicza, fan agresywnej gry i dobrego serwisu. Znam się na wszystkim po trochu i niczym wybitnie. Dla mnie nie ma tematów tabu.