Już w sobotę turnieje Polskiej Ligi Tenisa w Warszawie, Chorzowie, Stalowej Woli i Bydgoszczy. Dołącz do gry!

Zapraszamy do czynnego udziału w kolejnych turniejach największej ligi tenisowej w Polsce. W nadchodzący weekend (13-14 marca) rywalizacja odbędzie się w czterech polskich miastach. Zapisy tylko do czwartku na stronie www.polskaligatenisa.pl

W Polskiej Lidze Tenisa zarejestrowanych jest już ponad 6 000 graczy z całego kraju. Turnieje odbywają się na różnych poziomach umiejętności, a na najbliższy weekend zaplanowano łącznie aż 8 kategorii. W sobotę na kortach Starochorzowskiego Centrum Sportu Sokół w Chorzowie, MKT w Stalowej Woli, WSG Yankee pod Warszawą oraz kortach Zawiszy Bydgoszcz rywalizacja toczyć się będzie w ramach 2. Ligi, przeznaczonej wyłącznie dla amatorów – osób, które nigdy wcześniej nie grały wyczynowo w tenisa oraz nie są trenerami ani instruktorami tej dyscypliny sportu. 

Dołącz do największej grupy tenisowej w Polsce – Nie śpię, bo oglądam tenis


W niedzielę na wymienionych obiektach rywalizacja odbędzie się w ramach PLT 45+, czyli również dla czystej krwi amatorów, ale tych powyżej 45. roku życia. Dodatkowo w Jankach pod Warszawą (również w niedzielę) rozegrany zostanie turniej 1. Ligi (dla osób z przeszłością zawodniczą). Wszystkie wymienione turnieje są częścią składową cyklu Zimowych Mistrzostw Polskiej Ligi Tenisa 2021. Dwóch najlepszych graczy w danej kategorii z każdego turnieju eliminacyjnego uzyska bezpośredni awans do ogólnopolskiego finału Zimowych Mistrzostw PLT 2021 (Warszawa, 10-11 kwietnia). 
Z kolei już w trzeci i czwarty weekend turnieje Polskiej Ligi Tenisa odbędą się w kolejnych lokalizacjach. Wówczas na każdego uczestnika czekać będzie bardzo fajny upominek.


DOŁĄCZ DO GRY:
Zapisy na Chorzów (amatorzy)  
Zapisy na Chorzów (amatorzy 45+)
Zapisy do Stalowej Woli (amatorzy) 
Zapisy do Stalowej Woli (amatorzy 45+) 
Zapisy do Warszawy (zawodnicy, trenerzy, instruktorzy) 
Zapisy do Warszawy (amatorzy) 
Zapisy do Warszawy (amatorzy 45+) 
Zapisy do Bydgoszczy (amatorzy) 


Z uwagi na trwającą pandemię, turnieje odbywają się w pełnym reżimie sanitarnym. Na korcie w jednym momencie może przebywać maksymalnie pięć osób, a na poszczególnych obiektach obowiązuje założenie maseczek ochronnych (nie dotyczy oczywiście samej gry). Więcej informacji znajdziesz na stronie www.polskaligatenisa.pl

www.polskaligatenisa.pl

ZAPISZ SIĘ NA TENIS BY DAWID CUP V!!!