Już w sobotę turnieje Polskiej Ligi Tenisa w Warszawie, Chorzowie, Stalowej Woli i Bydgoszczy. Dołącz do gry!

Zapraszamy do czynnego udziału w kolejnych turniejach największej ligi tenisowej w Polsce. W nadchodzący weekend (13-14 marca) rywalizacja odbędzie się w czterech polskich miastach. Zapisy tylko do czwartku na stronie www.polskaligatenisa.pl

W Polskiej Lidze Tenisa zarejestrowanych jest już ponad 6 000 graczy z całego kraju. Turnieje odbywają się na różnych poziomach umiejętności, a na najbliższy weekend zaplanowano łącznie aż 8 kategorii. W sobotę na kortach Starochorzowskiego Centrum Sportu Sokół w Chorzowie, MKT w Stalowej Woli, WSG Yankee pod Warszawą oraz kortach Zawiszy Bydgoszcz rywalizacja toczyć się będzie w ramach 2. Ligi, przeznaczonej wyłącznie dla amatorów – osób, które nigdy wcześniej nie grały wyczynowo w tenisa oraz nie są trenerami ani instruktorami tej dyscypliny sportu. 

Dołącz do największej grupy tenisowej w Polsce – Nie śpię, bo oglądam tenis


W niedzielę na wymienionych obiektach rywalizacja odbędzie się w ramach PLT 45+, czyli również dla czystej krwi amatorów, ale tych powyżej 45. roku życia. Dodatkowo w Jankach pod Warszawą (również w niedzielę) rozegrany zostanie turniej 1. Ligi (dla osób z przeszłością zawodniczą). Wszystkie wymienione turnieje są częścią składową cyklu Zimowych Mistrzostw Polskiej Ligi Tenisa 2021. Dwóch najlepszych graczy w danej kategorii z każdego turnieju eliminacyjnego uzyska bezpośredni awans do ogólnopolskiego finału Zimowych Mistrzostw PLT 2021 (Warszawa, 10-11 kwietnia). 
Z kolei już w trzeci i czwarty weekend turnieje Polskiej Ligi Tenisa odbędą się w kolejnych lokalizacjach. Wówczas na każdego uczestnika czekać będzie bardzo fajny upominek.


DOŁĄCZ DO GRY:
Zapisy na Chorzów (amatorzy)  
Zapisy na Chorzów (amatorzy 45+)
Zapisy do Stalowej Woli (amatorzy) 
Zapisy do Stalowej Woli (amatorzy 45+) 
Zapisy do Warszawy (zawodnicy, trenerzy, instruktorzy) 
Zapisy do Warszawy (amatorzy) 
Zapisy do Warszawy (amatorzy 45+) 
Zapisy do Bydgoszczy (amatorzy) 


Z uwagi na trwającą pandemię, turnieje odbywają się w pełnym reżimie sanitarnym. Na korcie w jednym momencie może przebywać maksymalnie pięć osób, a na poszczególnych obiektach obowiązuje założenie maseczek ochronnych (nie dotyczy oczywiście samej gry). Więcej informacji znajdziesz na stronie www.polskaligatenisa.pl

www.polskaligatenisa.pl

ZAPISZ SIĘ NA TENIS BY DAWID CUP V!!!

Twórca społeczności Tenis by Dawid, analityk tenisowy, zawodnik amator i organizator Tenis by Dawid Cup. Z wykształcenia geolog.