Kyrgios gra w końcu na miarę potencjału! Czy zatrzyma go Sinner? IV runda ATP Masters 1000 Miami [ANALIZA]

Nick Kyrgios (fot. mirsasha / flickr.com)

Niezwykle ciekawe zestawienie zawodników, którzy potrafią robić na korcie wielkie rzeczy. Pierwszy to kolorowy kwiat jakże potrzebny w tourze, który potrafi zrobić show w pozytywnym jak i negatywnym tego słowa znaczeniu czy też zagrać genialny mecz przy pełnej koncentracji jak to ma miejsce właśnie w Miami. Drugi to z kolei oaza spokoju, który potrafi wyprowadzić z równowagi wręcz każdego, dzięki swej regularności i chłodnej głowie.

Nick Kyrgios vs. Jannik Sinner

Dołącz do największej grupy tenisowej w Polsce – Nie śpię, bo oglądam tenis

Jakbym przedstawił Wam suche wyniki obu graczy z trwającego turnieju w Miami i wcześniej byście nie obejrzeli żadnego spotkania to 9 na 10 osób raczej dopasowałoby łatwe zwycięstwa na konto Sinnera, a te wywalczone w bólach na rzecz Kyrgiosa. Rzeczywistość jest jednak inna, bo Nick wygrał trzy spotkania w wielkim stylu, nie tracąc praktycznie sił i zaliczając same “undery” gemowe. Z kolei Sinner przeszedł przez dwa thrillery, ponieważ łącznie w trzech różnych setach turnieju obronił aż 8 piłek meczowych. Wynik wręcz niewiarygodny, a za spokój należy się największy szacunek. Praktycznie wszystkie meczbole obronił dzięki sobie, a niekoniecznie przez błędy rywali. Ta sytuacja może tylko wzmocnić Włocha, a dodając do tego rolę underdoga, jego psychika powinna być jeszcze silniejsza. Po takich zwycięstwach można wszystko, więc do tego meczu może podejść bez większej presji, której i tak prawie nigdy nie odczuwa, a całe ciśnienie będzie skierowane na Nicka, który jest wyraźnym faworytem, a wszystkie poprzednie mecze wygrał gładko. Ponadto mówiło się w kuluarach o jego urazie, ponieważ łapał się za kolano i było widać grymas bólu. Jednak w meczach nie było tego widać, a wszystkie rozegrał koncertowo. Jednak znam Nicka dość dobrze i on już podobne turnieje rozgrywał, głównie w wielkich szlemach, a mianowicie pierwsze rundy przechodził gładko, a później niespodziewanie odpadał i to bez większej walki. Zawodnicy jego pokroju tak mają (podobnie Bublik czy Fognini) i wiele zależy od tego w jakiej formie psychicznej znajdują się danego dnia, co będzie widać już po pierwszych piłkach meczu, a może już nawet na rozgrzewce. Po Sinnerze dokładnie wiemy czego się spodziewać i mimo, że po zmianie trenera nie gra optymalnego tenisa to mam wrażenie, że jego pozycja rośnie, a pewność i morale wzmacniają, co jest kluczem do sukcesu. Włoch będzie czekać na ewentualnie błędy Australijczyka i bezwzględnie je wykorzystywać, co powinno frustrować rywala. Oczywiście istnieje możliwość, że Nick dalej grać będzie koncertowo, więc set może okazać się sprawą trudną, ale w moim mniemaniu szukanie przełamania ma tutaj sens. Słyszę już głosy, że Kyrgios będzie jednym z faworytów na Wimbledonie. Myślę, że warto poczekać z takimi wypowiedziami i niech pokaże jakość, a szczególnie chęci w kilku kolejnych turniejach, choć przypuszczam, że sezon ziemny potraktuje po macoszemu.

Oferta specjalna od forBET

Jeśli ktoś ma obawy, co do postawy Włocha to może alternatywnie spróbować zakład na powyżej 20,5 gemów, który ma jak najbardziej sens, jeśli Australijczyk utrzyma wysoką formę. Po dwóch meczach underowych, wręcz kusi obrać taki kierunek. Na koniec warto jeszcze spojrzeć w kursy na zagranicznych rynkach, które od początku spadały na korzyść Kyrgiosa, lecz w tym momencie ustabilizowały się w okolicach 1,5 więc w takim układzie wolę zaryzykować set rywala po wyższym kursie. Typ oceniam jako realny, lecz trudny i po pierwszych piłkach meczu będziemy wiele mądrzejsi.

Typ: Jannik Sinner wygra seta
Kurs: 1,56 (forBET)

➡ PROMOCJA NA WTOREK ⬅️

Warto dodać, iż forBET na wszystkie spotkania Igi Świątek wystawi kursy bez marży (szczegóły TUTAJ), więc praktycznie po najwyższych kursach na rynku!


Ponadto na naszej stronie zawsze możesz znaleźć widget z Typem dnia, który znajduje się po prawej stronie (komputer) lub na dole strony (wersja mobilna). Oprócz tego działamy także na telegramie, gdzie was serdecznie zapraszamy – TUTAJ.


Nasz partner przygotował bardzo korzystny pakiet powitalny, który można uruchomić dzięki linkowi i specjalnemu kodowi rejestracyjnemu czyli TBD – nowi użytkownicy otrzymają pakiet o łącznej wartości 2350 PLN! Szczegóły TUTAJ!

  • Bonus od pierwszego depozytu 100% do 2000 PLN + 50 PLN dodatkowo
  • Zakład bez ryzyka do 100 PLN
  • MaxiZysk 200 PLN
  • 14 dni gry bez podatku
  • Typy na życzenie w naszej grupie

!REJESTRACJA!
Kod: TBD

Wspierając nas na Patronite, otrzymujesz więcej analiz


Zakaz uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia. Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie za sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia.