Moc emocji przed Roland Garros! [QUIZ]

Roland Garros wystartował. W drodze do paryskiego turnieju działo się naprawdę sporo. Jak dobrze pamiętacie te wydarzenia? Zapraszamy do zabawy!

48
Created on

Ostatni tydzień przed Roland Garros

1 / 10

Która tenisistka zdobyła w sobotę swój pierwszy singlowy tytuł po przerwie macierzyńskiej?

2 / 10

Która z wymienionych tenisistek nie zdołała wywalczyć bezpośredniego awansu do głównej drabinki Roland Garros?

3 / 10

Ile razy Lucas Pouille wygrał seta do zera w drodze do zwycięstwa w eliminacjach French Open?

4 / 10

W swoim debiucie w głównym cyklu Julia Riera osiągnęła półfinał turnieju WTA 250 w Rabacie. Jaki kraj reprezentuje dwudziestolatka?

5 / 10

Grigor Dimitrov awansował do finału turnieju ATP po raz pierwszy od kilku lat. W którym roku Bułgar po raz ostatni zagrał o tytuł w głównym cyklu?

6 / 10

W meczu z Lucrezią Stefanini Maja Chwalińska zanotowała znakomitą serię. Ile gemów z rzędu wygrała Polka od stanu 0:2 w pierwszym secie?

7 / 10

Który tenisista pokonał Caspera Ruuda i Alexandra Zvereva w drodze po tytuł w Genewie?

8 / 10

Z którym numerem Magda Linette została rozstawiona w turnieju w Strasbourgu?

9 / 10

Jeden z najlepszych tenisistów w historii obchodził w poniedziałek swoje urodziny. Kto to taki?

10 / 10

Który tenisista został zdyskwalifikowany podczas meczu drugiej rundy turnieju w Lyonie?