Najlepsze akcje Tenis by Dawid Cup XI w Poznaniu! [TOP 25]

Tenis by Dawid Cup XI

Za nami Tenis by Dawid Cup XI rozgrywanego 19 i 20 sierpnia 2023 roku na kortach Towarzystwa Tenisowego “Świerczewo” w Poznaniu. Zanim jednak udostępnimy szeroką relację to zapraszamy na przegląd najlepszych zagrań turnieju z kortu telewizyjnego.

Najlepsze zagrania turnieju rozgrywanego pod egidą Polskiej Ligi Tenisa znajdziesz na naszym kanale YouTube. Niebawem także udostępnimy pełne mecze rozgrywane na korcie centralnym.

Już niebawem na naszej stronie znajdziecie szerokie podsumowanie turnieju, okiem organizatora, aktualizację tabeli wszech czasów oraz obszerną galerię zdjęciową, którą przygotował Bartosz Konieczko. Zdjęcia można wykorzystywać w dowolny sposób, poza komercyjnym i bardzo prosimy o oznaczanie naszych profili w social mediach. Znajdziecie nas na facebooku, twitterze, instagramie, telegramie oraz discordzie (wszystkie linki znajdziecie TUTAJ).


Wszystkie zawodowe turnieje tenisa możesz obstawiać w forBET, a korzystając z kodu TBD otrzymujesz pakiet powitalny o wartości 3250 PLN, a w tym m.in. zakład bez ryzyka do 1200 PLN, bonus 100% do 2050 PLN oraz 30 dni gry bez podatku!

forbet - TBD

Dyskusja o tenisie przez cały rok w naszej grupie!

Wspierając nas na Patronite, otrzymujesz więcej analiz

Zakłady bukmacherskie są dozwolone jedynie dla osób pełnoletnich. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem. Graj odpowiedzialnie.