Nie tylko Rafael Nadal! Gwiazdy wracają do rywalizacji!

Rafael Nadal
Rafael Nadal (fot. Shinya Suzuki / flickr.com)

Zamrożony ranking to duży przywilej dla tenisistek i tenisistów wracających do gry po przerwie. Wygląda na to, że w Melbourne ponownie zobaczymy kilka znajomych twarzy.

Dołącz do największej grupy tenisowej w Polsce – Nie śpię, bo oglądam tenis

Od kilku dni wiemy o powrocie Rafaela Nadala. Teraz w sieci pojawiły się informacje o kolejnych nazwiskach planujących start w Australian Open. Po przerwie macierzyńskiej na korcie staną byłe mistrzynie imprezy – Angelique Kerber i Naomi Osaka. Po wielu problemach kolejną próbę walki ma podjąć także mistrzyni US Open 2021 Emma Raducanu.

Wśród panów wyróżnić możemy pauzujących w ostatnim czasie Marina Cilicia i Denisa Shapovalova oraz powoli łapiącego rytm turniejowy Milosa Raonicia, który zaliczył udany powrót do kadry podczas zawodów finałowych Pucharu Davisa.

Na wykorzystanie Zamrożonego rankingu decydują się także m.in. Jennifer Brady, Ajla Tomljanovic, Shelby Rogers, Amanda Anisimova, Soonwoo Kwon czy Jiri Vesely.


Wszystkie zawodowe turnieje tenisa możesz obstawiać w forBET, a korzystając z kodu TBD otrzymujesz pakiet powitalny o wartości 3250 PLN, a w tym m.in. zakład bez ryzyka do 1200 PLN, bonus 100% do 2050 PLN oraz 30 dni gry bez podatku!

forbet - TBD

!REJESTRACJA!
Kod: TBD

Dyskusja o tenisie przez cały rok w naszej grupie!

22 lata, wierny kibic Huberta Hurkacza i Jerzego Janowicza, fan agresywnej gry i dobrego serwisu. Znam się na wszystkim po trochu i niczym wybitnie. Dla mnie nie ma tematów tabu.