Podsumowanie Tenis Arena Cup – 12. września 2021 [PLT]

12. września na kortach Tenis Arena Bydgoszcz odbył się kolejny turniej Polskiej Ligi Tenisa organizowany przez miejscowego aktywistę, znanego też z turniejów ProAm – Krzysztofa Kaczmarczyka.

Dołącz do największej grupy tenisowej w Polsce – Nie śpię, bo oglądam tenis

W rywalizacji wzięło udział 18 zawodników II ligi i pięciu zawodników ligi +45. Turnieje tenisowe w Tenis Arena Bydgoszcz odbywają się dzięki zaangażowaniu i staraniom Jędrzeja Gizińskiego i Krzysztofa Kaczmarczyka. Obydwaj panowie sami grają w rozgrywkach II ligi PLT i dokładają wszelkich starań, aby przyciągać do rozgrywek osoby, które jeszcze w Polskiej Lidze Tenisa nie grały. Dzięki stałej współpracy z Tenis by Dawid, na bydgoskich kortach zobaczyć możemy osoby, aktywnie działające w tej społeczności.

Krzysztof Kaczmarczyk i Jędrzej Giziński czyli głowy projektu

Poza emocjami na korcie, każdy turniej jest okazją dla integracji środowiska tenisowego. Turniej rozegrany 12. września zapoczątkował serię rozgrywek, które regularnie będą odbywać się na kortach przy ulicy Sportowej 2 w Bydgoszczy. W omawianych zawodach rozgrywki toczyły się na sześciu kortach od godziny 9:00 do 19:30. W II lidze wygrał Piotr Makowski, przed Pawłem Waleckim, a w lidze +45 triumfował Łukasz Geszke, przed Robertem Urbańskim. Warto wspomnieć, iż bydgoscy tenisiści, którzy na co dzień grają w rozgrywkach II ligi, wspólnie wybierają się do Stalowej Woli na Tenis by Dawid VII (TUTAJ). Zapisy już niebawem – zachęcamy do obserwacji naszej strony.

DOŁĄCZ: DO RYWALIZACJI W POLSKIEJ LIDZE TENISA

Śmietanka turnieju w Bydgoszczy

Więcej o turniejach przeczytasz m.in. w grupie – Z kortu – informacje tenisowe


Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie sport_900x300.gif