Polki z awansem, odrodzenie Tsitsipasa! Podsumowanie tygodnia [WIDEO]

Świątek - Hurkacz

Na kanale Tenis by Dawid pojawił się kolejny odcinek z serii HawkEye czyli podsumowanie tygodnia w zawodowym cyklu okiem Jacka Honkisza. W odcinku o awansie Polek do finałów Billie Jean King Cup i odrodzeniu Tsitsipasa, który znów triumfował w Monte Carlo! Zapraszamy i zachęcamy do zostawienia subskrypcji!

Dołącz do największej grupy tenisowej w Polsce – Nie śpię, bo oglądam tenis

Polki pewnie, choć nie bez problemów, pokonały Szwajcarki 4:0 i awansowały do finałów BJK Cup. Najwięcej emocji przyniósł bez wątpienia pojedynek z udziałem Magdaleny Fręch. Z kolei Stefanos Tsitsipas po raz trzeci okazał się najlepszy w Monte Carlo. Grek w drodze do finału pokonał Zvereva i Sinnera, a w decydującym starciu okazał się lepszy od Ruuda, który przegrał już siódmy finał turniejów wyższej rangi niż ATP 250!


Wszystkie zawodowe mecze tenisa możesz obstawiać i oglądać w Betclic, a wpisując kod TBD podczas rejestracji w pole “kod promocyjny z freebetem otrzymasz pierwszy zakład bez ryzyka do 50 PLN, grę bez podatku, cashout, edycję zakładu, transmisje na żywo oraz wiele innych! Kliknij w poniższy baner i załóż konto z naszym kodem!

betclic - TBD
Kod TBD należy wpisać w pole kod promocyjny na trzeciej planszy!

Dyskusja o tenisie przez cały rok w naszych grupach!