RANKING EUROTRIP OD BETCLIC – BILETY, KOSZULKI, FREEBETY!

betclic - eurotrip

Chcesz wybrać się na mecz do Berlina? Zarejestruj się w Betclic z kodem TBD i od wtorku rywalizuj w specjalnym rankingu EUROTRIP. W puli nagród 20 000 zł we freebetach, koszulki i bilety na mecz!

Aby zapisać się do rywalizacji wystarczy posiadać aktywne konto w Betclic. W rankingu bedą mogli wziąć udział klienci, którzy założą swoje konta do poniedziałku, 22 kwietnia, do końca dnia. Po zalogowaniu na konto należy udać się do zakładki “MISJE” i klikając w przycisk “Chcę wziąć udział” zapisać się do rankingu EUROTRIP, a następnie dniach 23.04 – 05.05 obstawiać w Betclic kupony spełniające zasady promocji i zbierać punktu do rankingu.

Nagrodzonych zostanie 400 graczy wg poniższej rozpiski:

nagrody - betclic

Więcej szczegółów dotyczących promocji TUTAJ


Nowy pakiet startowy od legalnego bukmachera Betclic przy użyciu kodu TBD (należy wpisać ręcznie w pole na kod promocyjny) wygląda następująco ⬇

  • Zakład bez ryzyka do 50 PLN
  • Gra bez podatku na wszystko (nawet solo)
  • Kanał patronów z ekstra analizami na miesiąc za darmo
  • Transmisje TV spotkań na żywo
  • Zakłady na życzenie z oferty tenisowej
  • Kod TBD należy wpisać ręcznie w polu “kod promocyjny z freebetem”

!REJESTRACJA!
Kod: TBD

Dyskusja o tenisie przez cały rok w naszej grupie!

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem, a udział w nielegalnych grach hazardowych jest niezgodny z polskim prawem.