Rozstrzygnięto Wiosenne Mistrzostwa Polskiej Ligi Tenisa! [PLT]

Wraz z początkiem wakacji Polska Liga Tenisa ostatecznie zamyka wiosenne rozgrywki i pełną parą rusza ze zmaganiami letnimi. Przez cały okres wypoczynkowy będzie się wiele działo, a początek już w najbliższy weekend.

W miniony weekend (19-20.06) na kortach Arki Gdynia rozegrano Ogólnopolski Finał Wiosennych Mistrzostw Polskiej Ligi Tenisa. Był to rekordowy turniej w historii organizacji bowiem po raz pierwszy rywalizowano w aż pięciu kategoriach. Oprócz dobrze już znanych 1. Ligi, 2. Ligi oraz PLT 45+ zainaugurowano także rozgrywki w ramach PLT Kobiet i PLT 60+.

Dołącz do największej grupy tenisowej w Polsce – Nie śpię, bo oglądam tenis

Łącznie na starcie stanęło 107 zawodników. Po pełnych emocji i dobrego tenisa dwóch dniach rywalizacji tytułu powędrowały w ręce: Pawła Lipki (1. Liga), Michała Słoki (2.Liga), Sebastiana Raka (PLT 45+), Grzegorza Płazińskiego (PLT 60+) i Julii Lubomirskiej (PLT Kobiet).

Już w najbliższy weekend, a więc na początek wakacji startują eliminacje do letniej odsłony Mistrzostw PLT. W dniach 26-27.06.2021 odbędzie się pierwszych 13 turniejów nowej edycji, a zawodnicy będą mogli pokazać swoje umiejętności w trzech kategoriach.

DOŁĄCZ DO GRY W POLSKIEJ LIDZE TENISA

Wszystkie wyniki można śledzić na stronie www.polskaligatenisa.pl


Więcej o turniejach przeczytasz m.in. w grupie – Z kortu – informacje tenisowe