Świątek z tytułem w Madrycie! Podsumowanie tygodnia [WIDEO]

Świątek - Sabalenka

Na kanale Tenis by Dawid pojawił się kolejny odcinek z serii HawkEye czyli podsumowanie tygodnia w zawodowym cyklu okiem Jacka Honkisza. W odcinku między innymi o pierwszym triumfie Świątek w Madrycie po pięknym boju z Sabalenką! Zapraszamy i zachęcamy do zostawienia subskrypcji!

Dołącz do największej grupy tenisowej w Polsce – Nie śpię, bo oglądam tenis

Niezapomnianych emocji dostarczył nam turniej WTA 1000 w Madrycie. W wielkim finale zmierzyły się ze sobą dwie najlepsze tenisistki rankingu: Iga Świątek i Aryna Sabalenka. Obie stoczyły pojedynek, który wysuwa się na murowaną kandydaturę do meczu sezonu w kobiecych rozgrywkach. Ostatecznie górą okazała się Polka, która triumfowała po obronie trzech piłek mistrzowskich i aż 3 godzinach i 11 minutach walki. Zupełnie inaczej przebiegały męskie zmagania. Plaga kontuzji sprawiła, że starciu o tytuł rywalizowali dwaj tenisiści, na których praktycznie nikt nie stawiał: Felix Auger-Aliassime i Andriej Rublow. Po trzysetowej batalii lepszy był Rublow, notujący niechlubną serię porażek przed turniejem w stolicy Hiszpanii.


Wszystkie zawodowe mecze tenisa możesz obstawiać i oglądać w Betclic, a wpisując kod TBD podczas rejestracji w pole “kod promocyjny z freebetem otrzymasz pierwszy zakład bez ryzyka do 50 PLN, grę bez podatku, cashout, edycję zakładu, transmisje na żywo oraz wiele innych! Kliknij w poniższy baner i załóż konto z naszym kodem!

betclic - TBD
Kod TBD należy wpisać w pole kod promocyjny na trzeciej planszy!

Dyskusja o tenisie przez cały rok w naszych grupach!