Tenis by Dawid Cup – II edycja – zapisy

Tenis by Dawid Cup II – Poznań, 3 sierpnia (sobota)

Mam przyjemność zaprosić Was czyli grupowiczów jak i czytelników naszej strony na drugą edycję turnieju „Tenis by Dawid Cup” czyli amatorski turniej tenisa ziemnego, dla osób początkujących jak i tych zaawansowanych. Według skali NTRP (tutaj) zawodnicy zostaną podzieleni na dwie kategorie, a następnie na grupy.
Celem turnieju jest integracja i poznanie się grupowiczów/czytelników w sportowej atmosferze i z rywalizacją w tle. Ponadto propagowanie aktywnego spędzania czasu i promowanie tenisa ziemnego. Przy okazji uczcimy czwarte urodziny naszej grupy tenisowej, która jest największą w Polsce o profilu stricte tenisowo-bukmacherskim.


Turniej zostanie rozegrany 3 sierpnia w Poznaniu, na kortach Towarzystwa Tenisowego Świerczewo (ul. Nizinna) na kortach ziemnych. Obiekt należy do jednych z najlepszych w Wielkopolsce (wyposażony we wszystko, co potrzebne każdemu zawodnikowi: szatnia, natryski, bar, serwis). W pobliżu dostępne są sklepy, bar czy też noclegi. Mecze będą rozgrywane w systemie grupowym, a następnie pucharowym, a każdy z zawodników ma gwarancję rozegrania minimum dwóch, a nawet trzech spotkań (nie będzie sytuacji, że przegrywasz pierwszy mecz i odpadasz!). Turniej zostanie podzielony na dwie kategorie: A i B wg poziomu umiejętności. Zawodnicy prezentujący poziom 3.5 i wyżej zagrają w kategorii A, a gracze z niższym poziomem w kategorii B. Ponadto każdy z uczestników będzie miał zapewniony posiłek (z grilla) oraz wodę. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymają pamiątkowe dyplomy, a najlepsi puchary/statuetki. Ponadto dla najlepszych przewidziane są nagrody rzeczowe.

Jeśli nie było Cię przed rokiem to zapraszamy do sprawdzenia relacji:
http://www.tenisbydawid.pl/tenisbydawidcup_1/

Wpisowe: 80 zł
ZAPISY I SZCZEGÓŁY: https://zrzutka.pl/dyk8a7
Maksymalna liczba uczestników: 32
Korty: http://t.t.swierczewo.com.pl/
Wartość nagród: ~2000 pln
Godzina rozpoczęcia: 10:00

Sponsorzy:

Maksymalnie tydzień przed turniejem zostaną podane składy grup!

ZAPRASZAM DO ZAPISÓW, PROSZĘ NIE ZWLEKAĆ DO OSTATNIEJ CHWILI! 
(Po zapisaniu się proszę o wiadomość na portalu facebook lub przez formularz kontaktowy)
EMOCJE i RYWALIZACJA GWARANTOWANE!

Twórca społeczności Tenis by Dawid, analityk tenisowy, zawodnik amator i organizator Tenis by Dawid Cup. Z wykształcenia geolog.