Nowy termin Tenis by Dawid Cup III

Nastąpiła zmiana terminu turnieju Tenis by Dawid Cup III, która okazała się jedyną, słuszną decyzją w obecnej sytuacji w kraju i na świecie. Turniej odbędzie się w sobotę:

13 czerwca 2020

Rozpoczęcie turnieju: godz. 9:30
Oczywiście każdy zapisany, który chce zrezygnować z uczestnictwa proszony jest o zgłoszenie się do organizatora i otrzyma 100% zwrotu! O zwrot można ubiegać się już teraz do końca maja. W razie kolejnego przesunięcia turnieju zasady zwrotu będą identyczne. Bardzo proszę każdego uczestnika o kontakt w celu uzgodnienia w/w kwestii. 


Kilka słów o turnieju i zapisach, z którymi można było się zapoznać już w styczniu:

Mam przyjemność Państwa na już trzecią edycję turnieju „Tenis by Dawid Cup” czyli amatorski turniej tenisa ziemnego, dla osób początkujących jak i tych zaawansowanych. Według skali NTRP (tutaj) zawodnicy zostaną podzieleni na dwie kategorie, a następnie na grupy.
Celem turnieju jest integracja i poznanie się grupowiczów/czytelników w sportowej atmosferze i z rywalizacją w tle. Ponadto propagowanie aktywnego spędzania czasu i promowanie tenisa ziemnego. Przy okazji będziemy celebrować osiągnięcie 10 tysięcy członków naszej grupy. Ponadto będziemy obchodzić piąte urodziny naszej grupy tenisowej, która jest największą w Polsce o profilu stricte tenisowo-bukmacherskim!


Turniej zostanie rozegrany 13 czerwca w Krakowie, na kortach Klubu Tenisowego Błonia (ul. Na Błoniach 1) na sztucznej trawie. Obiekt należy do jednych z najlepszych w Małopolsce (wyposażony we wszystko, co potrzebne każdemu zawodnikowi: szatnia, natryski, sklep, serwis). W pobliżu dostępne są sklepy, restauracje czy też bazy noclegowe. Mecze będą rozgrywane w systemie grupowym, a następnie pucharowym, a każdy z zawodników ma gwarancję rozegrania minimum dwóch, a nawet trzech spotkań (nie będzie sytuacji, że przegrywasz pierwszy mecz i odpadasz!). Turniej zostanie podzielony na dwie kategorie: A i B wg poziomu umiejętności. Zawodnicy prezentujący poziom 3,5 i wyżej zagrają w kategorii A, a gracze z niższym poziomem w kategorii B. Ponadto każdy z uczestników będzie miał zapewniony voucher zniżkowy do food trucka oraz wodę. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymają pamiątkowe dyplomy, a najlepsi puchary. Ponadto dla najlepszych przewidziane są nagrody rzeczowe plus kilka nagród specjalnych. 

Historia:
I edycja – 2018 (Poznań) – www.tenisbydawid.pl/tenisbydawidcup_1/
II edycja – 2019 (Poznań) – www.tenisbydawid.pl/tenisbydawidcup_2/

Wpisowe: 100 zł
ZAPISY I SZCZEGÓŁY: https://zrzutka.pl/gsj4p3 (zapisy na fanpage/grupa)
Maksymalna liczba uczestników: 36
Korty: https://nabloniach.com
Nawierzchnia: sztuczna trawa
Wartość nagród: ~6000 pln
Godzina rozpoczęcia: 9:30

Sponsorzy:

Maksymalnie tydzień przed turniejem zostaną podane składy grup