Transmisje LIVE oraz komentarz z Tenis by Dawid Cup XI [WIDEO]

Tenis by Dawid Cup XI
Jakub Zadrużyński i Jakub Murek - III miejsce w I lidze (fot. Bartosz Konieczko)

Zapraszamy do obejrzenia retransmisji z Tenis by Dawid Cup XI czyli turnieju naszej społeczności, który odbył się w dniach 19-20 sierpnia 2023 na kortach Towarzystwa Tenisowego “Świerczewo”. Spotkania z kortu centralnego skomentował Mateusz Stańczyk.

TRANSMISJA Z I DNIA TURNIEJU

TRANSMISJA Z II DNIA TURNIEJU

Niebawem pełna relacja tekstowa z turnieju oraz aktualizacja tabeli wszech czasów. Każdy z uczestników turnieju ma także do odbioru voucher na 20 PLN w forBET, a jeśli go nie odebrał może do nas się zgłosić i otrzymać specjalny kod. Przy okazji dziękujemy za ogromne wsparcie sponsorów czyli Strefa Tenisa, forBET, Tarczyński, Labotiga, Wydawnictwo Replika, Konesso, Mały VIP, Red Bull, Polar Polska, Color4You Wschowa, Patroni Tenis by Dawid, Villa Ventana Poznań, Żegluga Rzeczna Odrzańska “Żetka”, Z kortu – informacje tenisowe, Polski Tenis Portal i Tenis Magazyn.

Kolejne zawody prawdopodobnie w pierwszej połowie 2024 roku. Dziękujemy, że jesteście z nami!


Wszystkie zawodowe turnieje tenisa możesz obstawiać w forBET, a korzystając z kodu TBD otrzymujesz pakiet powitalny o wartości 3250 PLN, a w tym m.in. zakład bez ryzyka do 1200 PLN, bonus 100% do 2050 PLN oraz 30 dni gry bez podatku!

forbet - TBD

Dyskusja o tenisie przez cały rok w naszej grupie!

Wspierając nas na Patronite, otrzymujesz więcej analiz

Zakłady bukmacherskie są dozwolone jedynie dla osób pełnoletnich. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem. Graj odpowiedzialnie.