Zapowiedź ostatnich turniejów w sezonie rozgrywanych na świeżym powietrzu [PLT]

Trzy miasta będą gościć graczy Polskiej Ligi Tenisa w najbliższy weekend. Kartka z kalendarza uświadamia nam niestety, że to już ostatnie w tym roku turnieje, które odbędą się na zewnątrz.

Dołącz do największej grupy tenisowej w Polsce – Nie śpię, bo oglądam tenis

Bielsko – Biała – BKT Advantage October Cup 2021

Trzy kategorie i dwa dni zmagań. W Bielsku – Białej kroi się naprawdę fajne granie w weekend. Obiekt będzie przygotowany idealnie, a zmaganiom nie przeszkodzi nawet aura gdyż w razie jej pogorszenia zawody przeniosą się do hali. Sobotnia rywalizacja rozpocznie się o godzinie 9:00. A jako pierwsi na korcie pojawią się drugoligowcy. Zmagania w ramach PLT 45+ i PLT Kobiet zaplanowane są na niedzielę. Pierwsze mecze też zaplanowane są na godzinę dziewiątą, ale dokładne plany gier zostaną ogłoszone po zamknięciu list zgłoszeń.

Tylko dzisiaj do północy można zapisywać się do turnieju sobotniego, a czas dla grających w niedzielę kończy się w piątkową noc.

ZAPISZ SIĘ: do BKT Advantage October Cup 2021 dla 2. Ligi
ZAPISZ SIĘ: do
BKT Advantage October Cup 2021 dla PLT 45+
ZAPISZ SIĘ: do
BKT Advantage October Cup 2021 dla PLT Kobiet

Koszalin – Port Nieruchomości Open 2021

W Koszalinie zaplanowane są turnieje w aż czterech kategoriach. Rozgrywki podzielone są jednak na dwa dni. W sobotę korty zdominują uczestnicy zmagań w 2. Lidze oraz PLT 45+. To oni mają też najmniej czasu na podjęcie decyzji o starcie. Lista zgłoszeń bezlitośnie zamknie się dzisiaj o północy więc wszystkim niezdecydowanym polecamy się pospieszyć. Zwłoka również nie jest wskazana w przypadku zawodników 1. Ligi oraz PLT Kobiet. Te turnieje rozegrane zostaną wprawdzie w niedzielę, ale swoje miejsce na liście warto zaklepać już teraz. Deadline wypada w piątek o północy, ale decyzje warto podejmować na cito.

Znamy termin, lokalizację oraz kategorie Tenis by Dawid Cup VII!

Początek zmagań w obu dniach zaplanowany jest na godziny poranne. Dokładne plany gier zostaną umieszczone na stronie www.polskaligatenisa.pl w dzień poprzedzający zmagania.

ZAPISZ SIĘ: do Port Nieruchomości Open 2021 dla 1. Ligi
ZAPISZ SIĘ: do
Port Nieruchomości Open 2021 dla 2. ligi
ZAPISZ SIĘ: do 
Port Nieruchomości Open 2021 dla PLT 45+
ZAPISZ SIĘ: do Port Nieruchomości Open 2021 dla PLT Kobiet

Smolec k/ Wrocławia – Omega Cup 2021

Rozgrywki we wszystkich trzech kategoriach zaplanowano na niedzielę. Oznacza to, że zapisy do turniejów trwają o jeden dzień dłużej i zamkną się w piątek o północy. Nie ma jednak co zwlekać bo liczba miejsc jest ograniczona. Zapowiada się na piękny debiut w PLT i zakończenie sezonu letniego na Dolnym Śląsku.

ZAPISZ SIĘ: do Omega Cup 2021 dla 2. Ligi
ZAPISZ SIĘ: do Omega Cup 2021 dla PLT 45+
ZAPISZ SIĘ: do
Omega Cup 2021 dla PLT Kobiet


W Polskiej Lidze Tenisa zarejestrowanych jest już ponad 10 400 tenisistów rekreacyjnych. Turnieje odbywają się na różnym poziomie umiejętności na terenie całego kraju. Kategorie: II liga, Polska Liga Tenisa 45+, Polska Liga Tenisa 60+ oraz Polska Liga Tenisa Kobiet przeznaczone są wyłącznie dla osób, które nie mają przeszłości zawodniczej i nie świadczą odpłatnie lekcji tenisowych. Zapisy na wybrane rozgrywki tylko na stronie polskaligatenisa.pl

Więcej o turniejach przeczytasz m.in. w grupie – Z kortu – informacje tenisowe


Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie sport_900x300.gif