Zapowiedź Tenis Arena Bydgoszcz October Cup 2021 – 17. września 2021 [PLT]

Już 17. października 2021 w Tenis Arena Bydgoszcz – w nowo otwartej hali pneumatycznej przy ulicy Sportowej 2, w Bydgoszczy odbędzie się kolejny turniej Polskiej Ligi Tenisa. Rywalizacja odbywać się będzie w ramach II ligi oraz kategorii +45.

Dołącz do największej grupy tenisowej w Polsce – Nie śpię, bo oglądam tenis

Organizatorzy zadbali zarówno o nagrody gotówkowe, jak i o szereg upominków dla zwycięzców. W turnieju zostanie też nagrodzony najlepszy zawodnik z Bydgoszczy – w każdej z kategorii. Impreza, która rozegrana zostanie już za tydzień to kolejny krok w rozwoju rozgrywek Polskiej Ligi Tenisa na Kujawach i Pomorzu. W najbliższym turnieju przewidziano 24 miejsca w turnieju II ligi i 6 w kat. +45. W turnieju II ligi nie ma już wolnych miejsc, lecz pozostało jeszcze kilka w kategorii +45 (ZAPISY)!

Nagrody z poprzedniej edycji turnieju

Nagrody:

  • 400 zł dla zwycięzcy każdej kategorii;
  • 140 zł dla osób, które zajmą II miejsca;
  • prezenty i upominki od sponsorów (w tym Tenis by Dawid);

Dodatkowo – już teraz możemy uchylić rąbka tajemnicy – w klubie Tenis Arena Bydgoszcz, do końca roku, poza imprezą 17.10.2021 odbędą się jeszcze co najmniej dwa turnieje Polskiej Ligi Tenisa!

DOŁĄCZ: DO RYWALIZACJI W POLSKIEJ LIDZE TENISA

Plakat turnieju

Więcej o turniejach przeczytasz m.in. w grupie – Z kortu – informacje tenisowe


Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie sport_900x300.gif

Twórca społeczności Tenis by Dawid, analityk tenisowy, zawodnik amator i organizator Tenis by Dawid Cup. Z wykształcenia geolog.