Tenis by Dawid Cup – III edycja – zapisy

Tenis by Dawid Cup – III edycja – zapisy

Tenis by Dawid Cup III – Kraków, 28-29 marca (sobota-niedziela)

Mam przyjemność Państwa zaprosić czyli czytelników naszej strony na już trzecią edycję turnieju „Tenis by Dawid Cup” czyli amatorski turniej tenisa ziemnego, dla osób początkujących jak i tych zaawansowanych. Według skali NTRP (tutaj) zawodnicy zostaną podzieleni na dwie kategorie, a następnie na grupy.
Celem turnieju jest integracja i poznanie się grupowiczów/czytelników w sportowej atmosferze i z rywalizacją w tle. Ponadto propagowanie aktywnego spędzania czasu i promowanie tenisa ziemnego. Przy okazji będziemy celebrować osiągnięcie nieubłaganie zbliżającej się liczby członków, a mianowicie – 10 tysięcy. Ponadto będziemy obchodzić piąte urodziny naszej grupy tenisowej, która jest największą w Polsce o profilu stricte tenisowo-bukmacherskim.


Turniej zostanie rozegrany 28-29 marca w Krakowie, na kortach Klubu Tenisowego Błonia (ul. Na Błoniach 1) na sztucznej trawie. Obiekt należy do jednych z najlepszych w Małopolsce (wyposażony we wszystko, co potrzebne każdemu zawodnikowi: szatnia, natryski, sklep, serwis). W pobliżu dostępne są sklepy, restauracje czy też bazy noclegowe. Mecze będą rozgrywane w systemie grupowym, a następnie pucharowym, a każdy z zawodników ma gwarancję rozegrania minimum dwóch, a nawet trzech spotkań (nie będzie sytuacji, że przegrywasz pierwszy mecz i odpadasz!). Turniej zostanie podzielony na dwie kategorie: A i B wg poziomu umiejętności. Zawodnicy prezentujący poziom 3.5 i wyżej zagrają w kategorii A, a gracze z niższym poziomem w kategorii B. Ponadto każdy z uczestników będzie miał zapewniony posiłek (catering) oraz wodę. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymają pamiątkowe dyplomy, a najlepsi puchary/statuetki. Ponadto dla najlepszych przewidziane są nagrody rzeczowe plus kilka nagród specjalnych. 

Historia:
I edycja – 2018 (Poznań) – www.tenisbydawid.pl/tenisbydawidcup_1/
II edycja – 2019 (Poznań) – www.tenisbydawid.pl/tenisbydawidcup_2/

Wpisowe: 100 zł
ZAPISY I SZCZEGÓŁY: https://zrzutka.pl/gsj4p3
Maksymalna liczba uczestników: 32
Korty: https://nabloniach.com
Nawierzchnia: sztuczna trawa
Wartość nagród: ~2000 pln
Godzina rozpoczęcia: 13:30 

Sponsorzy:

Maksymalnie tydzień przed turniejem zostaną podane składy grup!

ZAPRASZAM DO ZAPISÓW, PROSZĘ NIE ZWLEKAĆ DO OSTATNIEJ CHWILI! 
(Po zapisaniu się proszę o wiadomość na portalu facebook!
EMOCJE i RYWALIZACJA GWARANTOWANE!

Admin

Fan ATP Tour oraz zawodnik amatorski/organizator rozgrywek
Close Menu