Analiza na 10.06.21

Analiza - typy bukmacherskie

ATP Stuttgart
Hubert Hurkacz vs Dominic Stephan Stricker

Z racji, że w Paryżu gier nie zostało zbyt wiele postanowiłem przenieść się na chwilę do Stuttgartu czyli na inaugurację sezonu trawiastego w ATP Tour. Mecz dla polskich kibiców dość szczególny, bo zagra Hubert Hurkacz, który dzień wcześniej zaliczył udane przetarcie w grze deblowej i awansował do ćwierćfinału, razem z Łukaszem Kubotem. Dziś czeka go niełatwe zadanie, gdyż zmierzy się z niedoświadczonym na tej nawierzchni, ale niewątpliwie utalentowanym Dominiciem Stephanem Strickerem.

Czas na pierwszy turniej w sezonie na trawie – ATP 250 Stuttgart [ZAPOWIEDŹ] – Tenis by Dawid

Hubert Hurkacz po znakomitym turnieju w Miami szybko przeniósł się na korty ziemne, lecz niestety nie zagrał żadnego turnieju na podobnym poziomie co w USA. Niestety zawiódł także w próbie generalnej czyli na Roland Garros. Hubert słabsze występy tłumaczył na początku szybkim przejściem z kortów twardych, później urazem, a także przemęczeniem. Widać było spory brak pewności siebie i mimo, że Hubert lubi grę w głębokiej defensywie i kontrze to jednak cegła od jakiegoś czasu ewidentnie mu nie leży. Na trawie już dawno nie grał, bo jak większość zawodników ostatni raz dwa lata temu, ale jak pamiętamy zaliczył na niej kilka bardzo dobrych spotkań. Jego ostatnim bojem była III runda Wimbledonu z Novakiem Djokoviciem, któremu urwał seta. Niewątpliwie Hubert powinien bardziej korzystać tutaj z serwisu i gry przy siatce, do czego ma spore predyspozycje. Potencjał spory, ale pierwszy poważny test dopiero przed nim.

Sprawdź pierwszy zakład bez żadnego ryzyka do 110 PLN z kodem TBD [eWinner]

Dominic Stricker na nawierzchni trawiastej jeszcze nie zaistniał, ale przypadkowo nie otrzymał tutaj dzikiej karty. W ostatnim czasie pokazał się z bardzo dobrej strony, przy okazji turnieju w Genewie, gdzie doszedł do ćwierćfinału, pokonując Martona Fucsovicsa i Marina Cilicia. Półfinał był o krok, gdyż był bliski domknięcia meczu z Pablo Andujarem. Atutem Szwajcara jest bardzo groźny serwis (leworęczny) oraz ofensywne usposobienie. Jest to zawodnik, który gra efektownie i ma spory potencjał by zaistnieć, szczególnie na szybkich kortach. W pierwszej rundzie w Stuttgarcie pokonał Radu Albota w dwóch setach, choć miał z nim lekkie problemy. Oczywiście Mołdawianin to nie jest godny przeciwnik na tę nawierzchnię, ale trzeba wziąć pod uwagę, że miał zaledwie kilka rozegranych spotkań na trawie w całej karierze. Z meczu na mecz powinien wyglądać coraz lepiej i pewniej. Stricker zaliczył dwucyfrową liczbę asów i wyglądał pewnie przy pierwszym podaniu.

Sprawdź pierwszy zakład bez ryzyka do 550 PLN z kodem TENIS550 [Betclic]

Kursy bukmacherów mówią nam, że Hubert Hurkacz jest faworytem, ale jest w tym nutka niepewności i nie ma czemu się dziwić, gdyż Polak ma za sobą słabszy okres, a Szwajcar wręcz odwrotnie. Oczywiście zmiana nawierzchni może całkowicie zaburzyć tę tendencję. Wrocławianin ma sporo do udowodnienia sobie i swoim kibicom, z kolei Dominic nie ma nic do stracenia i chce potwierdzić, że przyznanie mu dzikiej karty było jak najbardziej słuszną decyzją. Przewiduje dość długi mecz, może nawet trzysetowy. Obaj panowie potrafią korzystać z przywileju serwisu. Będzie to pierwszy pojedynek tych graczy.

Typ: powyżej 21,5 gema
Kurs: 1,5

Kolejny konkurs znajdziecie na naszym instagramie – TUTAJ!


  • Wszystkie bonusy powitalne od naszych partnerów możesz sprawdzić TUTAJ!

Wspierając nas na Patronite, otrzymujesz więcej analiz


Zakaz uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia. Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie za sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia.