Ekstra bonus 50% do 250 PLN & kurs @50,0 na Polskę! [forBET]

Bonus - TBD

Legalny bukmacher forBET oferuje na poniedziałek promocję, w której można uzyskać aż 50% kwoty depozytu do 250 PLN! Obstawiać można wszystkie sporty, w tym tenis czy mundial! Ponadto nowi użytkownicy mogą zagrać zwycięstwo Polski z Meksykiem po kursie @50,0! Warunki są proste i przedstawiamy je na poniższej grafice.

Pełny regulamin promocji znajdziesz TUTAJ


Zarejestruj konto w forBET z kodem TBD i zagraj kupon z typem na wygraną Polski (zakład przedmeczowy  2). Jeśli Twój kupon okaże się wygrany, to poza wygraną z kuponu, która zostanie dopisana do Twojego salda głównego otrzymasz również bonus w wysokości aż 500 PLN! Czyli wskazany typ zagrasz po kursie aż 50!

Maksymalny bonus jaki można otrzymać w tej promocji to 500 PLN, ale jeśli zdecydujesz się zagrać za min. 20 PLN, to Twój kupon zaliczy się do zakładu BEZ RYZYKA w naszym pakiecie powitalnym. Czyli jeśli Twój zakład okaże się przegrany, to otrzymasz zwrot stawki w postaci bonusu! Poza zakładem bez ryzyka w naszym pakiecie powitalnym znajdziesz również:

– 100% bonusu od drugiego depozytu do 2000 PLN + 50 PLN ekstra

– 30 dni BEZ PODATKU

Pełny regulamin promocji znajdziesz TUTAJ


W ramach współpracy z legalnym bukmacherem forBET przedstawiamy atrakcyjną ofertę powitalną, którzy przysługuje po użyciu kodu TBD

  • zakład bez ryzyka do 1100 PLN od pierwszego depozytu
  • bonus 100% do 2000 PLN oraz dodatkowe 50 PLN od drugiego depozytu
  • 30 dni gry bez podatku
  • zakłady na życzenie z oferty tenisowej, o które ubiegać się można w grupie w odpowiednim poście

!REJESTRACJA!
Kod: TBD

Dyskusja o tenisie przez cały rok w naszej grupie!

( 18+) Hazard może uzależniać, graj odpowiedzialnie. Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.