Fizjoterapia Tabor partnerem Tenis by Dawid Cup III

Tenis by Dawid Cup nie zatrzymuje się i w ramach najbliższej edycji podjęliśmy kolejną współpracę, tym razem z firmą fizjoterapeutyczną, a mianowicie FIZJOTERAPIA TABOR, która ma swoją bazę w Krakowie i przy okazji będzie obsługiwać nasz turniej od strony medycznej. 
Zapraszamy serdecznie na stronę naszego partnera: www.fizjoterapiatabor.pl
oraz fanpage: www.facebook.com/fizjoterapiatabor

Kilka słów na temat naszego partnera:
Fizjoterapia i Masaż – Dominik Tabor to profesjonalny zespół świadczący usługi z zakresu fizjoterapii i masażu. Ze względu na długoletnie uprawianie zawodowe i amatorskie sportu posiadamy bogate doświadczenie płynące z własnych urazów i kontuzji oraz jesteśmy w stanie lepiej zrozumieć problemy naszych pacjentów. Podstawą naszej pracy z pacjentem jest globalne spojrzenie na ludzki organizm oraz wnikliwy wywiad i badanie, które pozwala na precyzyjne określenie przyczyny problemu. Korzystamy z następujących systemów oraz technik terapeutycznych:
– Osteopatia
– Manipulacja Powięzi
– Terapia Manualna
– Terapia Wisceralna
– Suche igłowanie
– Pinopresura

Oprócz obsługi fizjoterapeutycznej podczas turnieju (28-29 marca) w Krakowie najlepsi zawodnicy otrzymają nagrody w postaci voucherów na darmowe wizyty, vouchery zniżkowe oraz inne, które będzie można wykorzystać w późniejszym okresie. 

Jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani, że firmy także z innych branż mają chęć z nami współpracować na czym zapewne wszyscy skorzystamy!

Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat naszego turnieju to zapraszam serdecznie do poprzedniego artykułu -> TUTAJ lub bezpośrednio do zapisów -> TUTAJ. Zostały ostatnie miejsca!