Powrót Huberta Hurkacza do kadry narodowej był jednym z najważniejszych wydarzeń minionego tygodnia. Zapraszamy na nasz quiz!

92
Created on

DAVIS CUP

1 / 10

Czy podczas meczu Polska vs. Barbados zawodnicy mogli korzystać z systemu challenge?

2 / 10

Co poza trofeum otrzymała Barbora Krejcikova po triumfie w zawodach WTA 500 w San Diego?

3 / 10

Ilu zawodników zadebiutowało w reprezentacji Polski podczas spotkania z Barbadosem?

4 / 10

Jakim wynikiem zakończył się mecz Polska vs. Barbados?

5 / 10

Zaledwie 4 dni po finale US Open Novak Djokovic zapewnił reprezentacji Serbii awans do finałowej ósemki rywalizacji o Puchar Davisa. Kogo pokonał w decydującym meczu?

6 / 10

Na ile lat została zawieszona Simona Halep za złamanie przepisów antydopingowych?

7 / 10

Którą byłą tenisistkę czołowej trzydziestki rankingu WTA pokonała Katarzyna Kawa podczas turnieju w Lublanie?

8 / 10

Reprezentacja którego kraju wyeliminowała Amerykanów z walki o finały Pucharu Davisa?